Sari la conținut
Forum Roportal
Dark Joker

Tableta grafica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu am tablita Genius si ii foarte buna, iar unu' de a 12-a are un Wacom Bamboo si are probleme.

Deci...alegerea iti ramane tie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o problema cu noua mea tableta (Flex Design Tablet),cand desenez pe laptop(are instalat Windows XP) merge perfect,chiar daca sunt pe modem .In schimb, cand desenez pe calculator(instalat Windows 7 si tin sa mentionez ca e cumparat din vara trecuta calculatorul) dau cu pixul de la tablita si intotdeauna deraiaza.Ii dau comanda sa faca o linie dreapta si deraiaza devening stramba.Daca cineva are experienta si a mai trecut prin asa ceva sa imi raspunda.Nu voi recurge la reinstalarea windows-ului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

decat sa ii dau lu' ala 200 ron mai pui 70 si iti iei Wacom Bamboo Pen nou nout de pe emag, o am de ceva timp si n-am probleme cu ea(mai greu a fost sa ma obisnuiesc)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am decis de curand sa imi cumpar o tableta grafica.Insa nu am o situatie financiara prea buna asa ca pretul trebuie sa fie de maxim 150 de ron.Am gasit cateva variante care le-as putea achizitiona,dar nu ma pot decide care din ele ar fi mai buna.Variantele sunt:

 

http://tabletegrafice.3e.ro/kanvus-light-64-6-tablkli64

 

si

 

http://tabletegrafice.3e.ro/genius-g-pen-f350

 

Prima are o suprafata mai mare si pare ca ar fi mai buna decat Genius,dar cu toate astea,genius e mai scumpa :roll: [presupun ca depinde si de firma].Voi ce spuneti? Care ar fi mai buna?

 

P.S.: Daca aveti careva una din cele 2,scrieti un mic review...sa ma pot decide.Sau daca isi vinde cineva tableta pana in 150 de ron,spuneti-mi.

 

Multumesc anticipat :unsure:

 

 

Eu ti-as recomanda sa mergi la flanco si sa iei de acolo genius g-pen F350 si eu tablita asta si e foarte buna:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hey everybody dp desenatori.ro.Nu v ar placea sa avem pe site ceva gen lista de prieteni a fiecarui utilizator?Daca da,scrieti aici,poate vede .seba. si ne indeplineste dorinta :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hi all! e foarte interesanta ideea lui Blueangel si ar fi si fain nu credeti,ce ziceti lume hai sustineti ca n-aveti nimik de pierdut!!!! Stiu ca sunteti dornici de chestii noi asa ca ma astept sa veniti cu sustinere!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×