Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Ce puteri va doriti?

Postări Recomandate

Cred ca fiecare viseaza sa aiba puteri paranormale.

Eu de exemplu ma gadesc cateodata ce bine ar fi sa pot sa opresc timpul in loc (poate ati vazut Cloccastopers). In alte dati ma gadesc ce bine ar fi daca as putea sa-la dau inapoi.

 

Voi ce v-ati dori?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu mi-as dori sa pot opri-uneori-timpul in loc...pe langa asta...mi-as dori foarte mult sa pot ''citi'' gandurile celor din jurul meu...si...yo stiu...sa fiu-tot uneori-invizibila...cam atat pentru inceput...cred...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da de puterea de a citi gandurile uitasem.

Si asta e foarte utila. Dar ar trebui sa poti si sa-o opresti (sa citesti doar cand vrei). Uneori e mai bine sa nu sti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-as dori sa... ajung repede la lucru dimineata, sa-mi termin treaba intr-o ora (adica sa citesc ce sa-a mai scris pe roportal) sa ajung si mai repede acasa si sa mai dorm vreo 2 ore :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu mi-as dori sa... ajung repede la lucru dimineata, sa-mi termin treaba intr-o ora (adica sa citesc ce sa-a mai scris pe roportal) sa ajung si mai repede acasa si sa mai dorm vreo 2 ore :dee

 

si pentru asta consideri tu ca ai nevoie de puteri paranormale? :8): :8): :8):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca lui la i g i u sa i-ar trebui ceva "mind control", sa-i faca pe sefi sa creada ca lucreaza iar el de fapt sta pe roportal sau doarme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un mare pilot de automobilism, roman, spunea intr o carte scrisa de el, ca 90% din accidentele de pe sosele sunt generate de 10% dintre soferi !!

 

..tare mi-as dori sa am aceasta putere sa-i pot opri sa mai circule .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca lui la i g i u sa i-ar trebui ceva "mind control", sa-i faca pe sefi sa creada ca lucreaza iar el de fapt sta pe roportal sau doarme.

 

sau isi face vant cu parul sau cu...."parul" :8):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie miar placea sa vad ce e in mintea oamenilor din jurul meu cum ma percep altii sau ce idee au despre mine si miar mai placea o chestie sa dau timpul inapoi si ssa aflu ce urmeaza sa am luni la examen ptr scoala de soferi :8): 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie cred ca mi-ar place sa pot face oamenii mai buni, dar pana la urma asta nu e o putere asa de speciala.

Si sa pot vorbi cu animalele - asta e!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×