Sari la conținut
Forum Roportal
Vizitator Guest_niko_*

Cum pot sa ii arat ca il iubesc?

Postări Recomandate

Vizitator Guest_niko_*

buna! ma numesc nikola si am o problema p care nu o pot adresa oricui...sunt implicata intr-o relatie cu un baiat de 6 luni...eu tin f mult la el,pot spune k il iubesc,si cred k si el simte acelasi lucru despre mine...intr-o zi ne-am certat si subiectul principal a fost ca eu nu ii demonstrez k tin la el...dar eu nu stiu cum sa fac asta..totusi suntem minori..si e exclus sa ma culc cu el..asadar: cum pot sa ii demonstrez ca il iubesc??

 

va multumesc anticipat!!

 

:*:*:**:*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Du-te la "Din dragoste" si fa-i o surpriza gen "te iubesc" scris cu litere arzand sau cu becuri sau un mesaj cu un avion, ceva, intelegi tu ideea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Eu nu iti pot oferi o reteta pentru a-i demonstra ca il iubesti, trebuie sa descoperi ce anume il intereseaza pe el, ce anume ii place, cum i-ar placea sa ii arati afectiunea ta.

Fiecare dintre noi are un mod diferit de a se exprima, mod care este posibil sa nu corespunda partenerului nostru de cuplu. Uneori ii poti arata ca il iubesti prea mult pentru ca ai foarte mult de oferit, alteori el poate simti ca nu il iubesti pentru ca fie ii oferi tu prea putin pentru ca atat poti oferi, fie partenerul are nevoie de mai mult.

Cea mai buna metoda de a-i arata ceea ce isi doreste el este sa vorbesti cu el si sa afli ce anume vrea de la tine si sa vezi daca tu poti sau nu face ceva din ceea ce vrea.

 

Referitor la ideea de a face sex cu el:

- incearca sa faci asta numai atunci cand te vei simti tu pregatita

- fa asta atunci cand iti doresti tu si nu sub presiuni

- ai grija care sunt motivele pentru care partenerul tau isi doreste sa faceti sex

- iubirea nu se arata doar prin sex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×