Sari la conținut
Forum Roportal
Ze2

Vreau o recomandare de antivirus ..PLZ

Postări Recomandate

Sall...As vrea si eu un adntivirus bun...sau pe care il folositi voi....tot timpul cand bag win il schimb..si nu vad vreunul bun X(X(

 

 

 

Am folosit suita eset 5 si n-am fost multumit pentru ca mi-a trecut cineva de firewall ca prin branza noroc ca il aveam activat si pe cel de la win 7 care m-a si anuntat ca cineva e conectat la pc-ul meu. Acum folosesc avast free + firewall de la win 7 si e destul.

Editat de mozzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NOD 32Antivirus. De Ce? Pentru ca: -nu consuma multe resurse -scaneaza rapid si eficient -are varianta trial pentru testare fara limitarea capacitatilor fata de versiunea full -este si in limba romana (pentru cei care nu se descurca cu engleza). Ar mai fi destule aspecte. . .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cateva zile netul mi-a functionat cumplit de naspa...nu stiam de la ce.Se inchidea singur,sau avea o viteza care nu imi [ermitea sa fac nimic,chiar daca vedeam ca sunt logat,era ca si cum nu aveam net aproape.

Ei bine,intuitia mea,mi-a zis ca e de la antivirus...parea o prostie,insa am decis azi ca il schimb si gata.

Antivirusul ala,era AVG-ul,si pana acum nu-mi facuse probleme.

Ei bine,cum l-am schimbat (cu AVIRA) cum au incetat misterioasele caderi de net,reducerea pana la disparitie a vitezei de deschidere a unor pagini,etc.

AVG-ul,imi bagase pe gat un toolbar,asa ca orice pagina era deschisa prin el,chiar si jocurile online se pare...(desi nu as fi crezut)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×