Sari la conținut
Forum Roportal
darkfear

Trebuie sa platesc?

Postări Recomandate

Salut, mi-am tinut ziua de nastere la o cabana si am adunat numai nebuni (alcoolisti si drogati) 8)) si au spart un dulap care pana dimineata era pe foc, deja ars.. si un geam. Problema ii ca i-am lasat un CNP la proprietara cabanei, poate sa imi faca ceva ? pentru ca nu vreau sa platesc.

 

PS: am postat in coltul vesel pentru ca e cam haios doar ca in acelasi timp ma si sperii sa nu imi bata politia la usa..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut, mi-am tinut ziua de nastere la o cabana si am adunat numai nebuni (alcoolisti si drogati) :doh:) si au spart un dulap care pana dimineata era pe foc, deja ars.. si un geam. Problema ii ca i-am lasat un CNP la proprietara cabanei, poate sa imi faca ceva ? pentru ca nu vreau sa platesc.

 

PS: am postat in coltul vesel pentru ca e cam haios doar ca in acelasi timp ma si sperii sa nu imi bata politia la usa..

 

 

Da` cu geamul,care-i treaba?

 

 

Il plateste pisica?! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut, mi-am tinut ziua de nastere la o cabana si am adunat numai nebuni (alcoolisti si drogati) :lol2:) si au spart un dulap care pana dimineata era pe foc, deja ars.. si un geam. Problema ii ca i-am lasat un CNP la proprietara cabanei, poate sa imi faca ceva ? pentru ca nu vreau sa platesc.

 

PS: am postat in coltul vesel pentru ca e cam haios doar ca in acelasi timp ma si sperii sa nu imi bata politia la usa..

 

Hmm, chiar daca nu platesti dulapul sau geamul, prostia se plateste intr'un fel sau altul . Cum ? ... asta'i intrebarea . :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut, mi-am tinut ziua de nastere la o cabana si am adunat numai nebuni (alcoolisti si drogati) :lol2:) si au spart un dulap care pana dimineata era pe foc, deja ars.. si un geam. Problema ii ca i-am lasat un CNP la proprietara cabanei, poate sa imi faca ceva ? pentru ca nu vreau sa platesc.

 

PS: am postat in coltul vesel pentru ca e cam haios doar ca in acelasi timp ma si sperii sa nu imi bata politia la usa..

 

nu e nimic vesel sa cunosti oameni de tipicul tau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×