Sari la conținut
Forum Roportal
MissHyde

Toleranta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu sunt astrolog profesionist nici macar amator, dar aici Urania nu prea are dreptate. Nu am urmat link-ul si nu stiu daca e articolul ei personal, dar nu cred, ca pana acum le-a cam nimerit pe toate. Acum depinde si ce se intelege prin toleranta, pentru ca , de exemplu, sunt multi oameni care confunda "rabdarea" cu "a rabda" , termeni usor diferiti . Si acum, lista mea personala :

 

Berbec: tolereaza orice pana ajunge la conducere.

Taur : tolereaza faptul ca nu ai vila in Franta sau miliarde in banca, atata timp cat nu iesi din cuvantul lui/ei

Gemeni: tolereaza tot, atata timp cat afla tot ca sa aibe cu cine sa barfeasca tot si sa se dea mare ca tolereaza tot.

Rac : tolereaza in cadrul familiei.

Leu: tolereaza numai femeii/barbatului iubit, daca e dragoste adevarata.

Fecioara: daca ai facut curatenie luna si totul e de o ordine impecabila, ai sanse sa ti se tolereze cate ceva, dar mergi pe varfuri sa nu lasi urme.

Balanta : sa tolerez, sa nu tolerez? tu cum crezi ca e mai bine?

Scorpion : toleranta completa, 100% pana prinde momentul sa foloseasca impotriva ta ce ti-a tolerat.

Sagetator: mai bine nu

Capricorn : isi tolereaza orice.

Varsator : toleranta maxima, atat timp cat nu-i ingradesti libertatea...prea mult

Pesti : tolereaza tot, suporta tot, ca sa poata sa iasa in evidenta ca martiri care sufera de pe urma tuturor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e un horoscop asa usor sarcastic, pe baza altor comentarii despre zodii.

 

Se cam potriveste. :mellow:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Capricornului i s-a parut oarecum nedemn sa se inghesuie la coada comuna, el a trimis curierul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scorpionul tolereaza totul... cand nu mai poate tolera incepe sa iti dea semne... daca nu iei in seama semnele lui, va lua tot ce ti-a tolerat si iti va da cu ele in cap, si daca inca nu ai murit, va mai adauga si de la el ceva... Daca ai noroc, isi pierde interesul si pleaca sa chinuie p-altii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io nu am rabdare să citesc ce ai scris tu pe prima pagină ..... dar tu eşti o fetiţă care se potriveşte cu mine !!!!!!! :cheer:

 

:roll:

Editat de Obselete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io nu am rabdare să citesc ce ai scris tu pe prima pagină ..... dar tu eşti o fetiţă care se potriveşte cu mine !!!!!!! :cheer:

 

:roll:

 

 

Mda,asa toleranta mai zic si eu! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io nu am rabdare să citesc ce ai scris tu pe prima pagină ..... dar tu eşti o fetiţă care se potriveşte cu mine !!!!!!! :cheer:

 

:roll:

Iar eu cam am facut intoleranta la tine. Ai noroc ca esti banat.

 

 

 

Cool asta! :rot:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Taur : tolereaza faptul ca nu ai vila in Franta sau miliarde in banca, atata timp cat nu

Sa mai aiba cineva curajul sa spuna ca taurul e materialist! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×