Sari la conținut
Forum Roportal
Tina3111

Vaccin impotriva cancerului

Postări Recomandate

Va rog din suflet sa-mi spuneti daca stiti cat este de eficient vaccinul impotriva cancerului.

Mama mea a fost operata acum o luna, diagnosticata fiind cu cancer la vezica urinara si urmeaza acest tratament (imunoterapie).

Va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va rog din suflet sa-mi spuneti daca stiti cat este de eficient vaccinul impotriva cancerului.

Mama mea a fost operata acum o luna, diagnosticata fiind cu cancer la vezica urinara si urmeaza acest tratament (imunoterapie).

Va multumesc

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aloe_Vera__o_minune_confirmata_stiintific.docBuna!Imi pare nespus de rau pentru fetita ta si pentru tine .Am sa incerc sa postez niste informatii dar daca nu apar inseamna ca nu am reusit asa ca o sa te rog sa-mi scrii la dannyfree35@yahoo.com pentru a ti le trimite pe e-mail.In principiu este vorba de un tratament naturist pe baza de aloe vera

 

Am reusit, deschide-l si citeste si daca te intereseaza amanunte scrie-mi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@dana_ignat

Tu chiar crezi ca aloe e panaceu universal sau vrei doar sa-ti vinzi marfa???

Iti voi deschide un topic la Promovare si acolo poti scrie ce doresti.

 

Consider ca nu faci altceva decat reclama si pana nu vei aduce dovezi despre cazuri concrete de vindecare nu vei mai putea posta decat cu aprobarea unui moderator!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@dana_ignat

Tu chiar crezi ca aloe e panaceu universal sau vrei doar sa-ti vinzi marfa???

Iti voi deschide un topic la Promovare si acolo poti scrie ce doresti.

 

Consider ca nu faci altceva decat reclama si pana nu vei aduce dovezi despre cazuri concrete de vindecare nu vei mai putea posta decat cu aprobarea unui moderator!

 

 

Sunt chiar bune!!!!! Pe un alt forum spunea cineva de mama ei ca dupa un tratament cu aloe vera de numai 3 luni la urmatorul control arata de parca ar fi facut un tratament de un an cu citostatice.Eu recomand tuturo aceste produse caci chiar dau rezultate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar eu spun sa nu vindeti iluzii oamenilor astora care si asa sunt amarati!

 

Aveti de vandut un produs sau mai multe, treceti la sectiunea Promovare a forumului si acolo puteti promova ce si cat vreti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog, daca stie cineva amanunte despre tratamentul cu vit.C injectabila pentru cancer ....am citit ca ar fi de mare ajutor (este inca in studiu) si pentru unii bolnavi orice sansa cat de mica este de ajutor, chiar si ceva in faza exeperimentala

ma intereseaza foarte mult care ar fi doza injectabila si la ce interval!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bunica mea este bolnava de cancer de colon din 2001 si a fost operata de 4 ori iar acum ultima data a avut la uter si dupa acesta operatie a inceput din nou chimioterapia! As dori sa incerc si cu nicolit, a mai incercat cineva acest medicament sau ati auzit de el? Mersi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pot sa-ti spun ca am nepoata cu acealeasi probleme, ia Nicolit de vreo 4 luni dar nu stiu ce sa zic...nu se vede nici o imbunatatire...sau poate tine boala in loc, inca nu pot sa ma pronunt...oricum ea este foarte tanara si stiu ca la tineri boala avanseaza rapid...merita sa incerci...cand se ajunge la faza asta cred ca nimic nu este de prisos...nici nu este prea scump...am auzit prin spital oameni care spuneau ca le-a facut bine...rau nu cred sa faca...

multa sanatate si curaj!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pot sa-ti spun ca am nepoata cu acealeasi probleme, ia Nicolit de vreo 4 luni dar nu stiu ce sa zic...nu se vede nici o imbunatatire...sau poate tine boala in loc, inca nu pot sa ma pronunt...oricum ea este foarte tanara si stiu ca la tineri boala avanseaza rapid...merita sa incerci...cand se ajunge la faza asta cred ca nimic nu este de prisos...nici nu este prea scump...am auzit prin spital oameni care spuneau ca le-a facut bine...rau nu cred sa faca...

multa sanatate si curaj!

 

 

 

ms mult de raspuns!te rog sa-mi mai zici de stare nepoatei tale cum reactineaza la nicolit!as vrea sa stiu dc cumva a avut reactii adverse,dc a avut durerei mai mari sau altceva!eu plec saptamana viitoare la bucuresti si nu stiu ce sa fac dc sa-i iau sau nu nicolit ,de aceea vreau sa aud mai multe parerei!multa sanatate si ms mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×