Sari la conținut
Forum Roportal
Hebe

Nelamuriri legate de concurs

Postări Recomandate

Am mai intrebat si pe desenatori, dar intreb si aici. :roll:

Daca nu ai cont pe facebook, dar ai prieteni care au, se pune? :roll:?

Sigur. Tu trebuie sa le dai link-ul de la pagina de facebook a desenatorilor: www.facebook.com/desenatori ca sa devina fani, apoi link-ul desenului tau din album (pe care eu ti-l voi da dupa ce il voi uploada pe pagina).

Ei vor trebui sa puna un comentariu pentru voi.

Este important intai sa devina fani ai paginii, altfel nu vor putea posta comentarii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As avea si eu o intrebare :roll: .... Daca nu ai prieteni si nici cont de facebook ce facem ?? Deoarece cei care au o sa isi puna pritenii sa-i voteze si altii care nu au o sa cam ramana fara like-uri :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As avea si eu o intrebare :roll: .... Daca nu ai prieteni si nici cont de facebook ce facem ?? Deoarece cei care au o sa isi puna pritenii sa-i voteze si altii care nu au o sa cam ramana fara like-uri :roll:

 

Cine nu are facebook poate primi puncte din vizite, trimitand desenul la toti cunoscutii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum adica puncte de vizite ? :roll:

 

Adica tu dai un mesaj cu desenul tau prietenilor si in functie de numarul de vizite atatea puncte primesti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci vrei sa spui ca daca un desen nu este prea reusit dar primeste multe comentarii si vizite va castiga concursul . dar daca un desen este chiar reusit dar are putine vizualizari si comentarii nu va castiga ....

 

Sincer mi se pare mai mult un concurs de popularitate ... sau de '' cine are cele ma multe comentarii'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci vrei sa spui ca daca un desen nu este prea reusit dar primeste multe comentarii si vizite va castiga concursul . dar daca un desen este chiar reusit dar are putine vizualizari si comentarii nu va castiga ....

 

Sincer mi se pare mai mult un concurs de popularitate ... sau de '' cine are cele ma multe comentarii'

 

In cazul in care este un desen reusit el va fi vizitat nu numai de catre prieteni. Sunt sigur ca fiecare va incerca sa faca un desen cat mai reusit si, in felul acesta, nu ii ajutam pe cei care au deja tablite grafice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×