Sari la conținut
Forum Roportal
Danyells

Cidul de Pierre Corneille

Postări Recomandate

Salutare

 

As dori si eu caracterizarea lui Don Rodrigo din Cidul daca ma puteti ajuta si pe mine. Mentionez ca am cautat pe Google si nu am gasit nimic legat de accest personaj. Imi trebuie pana Luni 28 februarie 2011.

 

Va multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As dori si eu caracterizarea lui Don Rodrigo din Cidul daca ma puteti ajuta si pe mine.

Da bibleoteca nu exista?

Ca innainte nu aveam internet dar gaseam la bibleoteca tot ce vroia sufletelul meu .

Hai ca pana luni ai 5 zile la dispozitie sa tot scrii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da bibleoteca nu exista?

Ca innainte nu aveam internet dar gaseam la bibleoteca tot ce vroia sufletelul meu .

Hai ca pana luni ai 5 zile la dispozitie sa tot scrii

 

S-a inventat internetul, este mult mai modern=> mult mai usor. De ce sa ma scarpin la urechea stanga cu mana dreapta.

Ma puteti ajuta careva? Astept raspunsurile voastre, daca aveti si voi nevoie de ajutor va voi ajuta :roll:

Nu e pt mine, e pt o prietena :)

 

Off: ingeru' mortii- renunta... e inutil..nu vei reusi nimic :)

 

Toate cele bune! :roll:

Editat de Danyells

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-a inventat internetul, este mult mai modern=> mult mai usor. De ce sa ma scarpin la urechea stanga cu mana dreapta.

Ma puteti ajuta careva? Astept raspunsurile voastre, daca aveti si voi nevoie de ajutor va voi ajuta :roll:

Nu e pt mine, e pt o prietena :)

 

Off: ingeru' mortii- renunta... e inutil..nu vei reusi nimic :)

 

Toate cele bune! :roll:

Ca e pt tine sau pt altcineva neinteresant.

Bun s-a inventat internetul,dai bataie pe google. Sa nu imi zici mie ca nu ai gasit nimic. Gasesti tot ce vrei si ce nu vrei....doar cu o mica prezizare totul de-a gata nu se poate,gasesti comentarii doar pe fragmente,sau le gasesti in franceza sau engleza. Dar dupa cum ziceai exista google si daca tot exista gooo baby.

 

off: apropo sa sti ca de pe ropo nu o sa iti deie nimeni comentarii gratuite sa nu o sa iti faca nimeni temele. Aici primesti un sfat,primesti un ajutor dar nimic de-a moaca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma puteti ajuta careva? Astept raspunsurile voastre, daca aveti si voi nevoie de ajutor va voi ajuta :roll:

Cred ca va trebui sa faci lucru manual.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca va trebui sa faci lucru manual.

nu nu..ca baiatu a zis ca s-a inventat internetul si ca de acolo primeste totul gratis. Ca cica de ce sa te scarpini cu mana stanga la urechea dreapta. El sare peste lucru manual :roll:

Editat de angel_of_life

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×