Sari la conținut
Forum Roportal
Help_me_please

Va rog sa ma ajutati

Postări Recomandate

Buna ziua. Am un pisoi de aproximativ 5 ani, Tom, salvat de pe strada cand era mic-mic. Nu iese pe afara, doar de apartament. De la inceputul lui decembrie s-a imbolnavit, probleme cu ficatul, diabet, insuficienta renala, hipotermie, refuza sa manance si sa bea. Cum au aparut primele simptome l-am dus la veterinar, a fost tratat si adus acasa. Dupa care a recidivat, dus la veterinar, vindecat si luat acasa. Si asa mai departe pana in ziua de azi. Practic, cand este la veterinar este perfect normal si sanatos, dar cand il aduc acasa ii este rau din nou. Ii dau aceeasi mancare, am grija de el, dar tot la veterinar ajunge. Acum sta acolo tot timpul, macar e sanatos, dar nu inteleg ce se intampla cu el! Nici doctorul nu stie, mi-a spus ca am energii negative in casa si ca de asta ii este rau lui Tom si ca sa chem preotul!

Va rog, daca are cineva un sfat, sa ma ajutati!

Va multumesc

 

post-325843-1298403260_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
! Nici doctorul nu stie, mi-a spus ca am energii negative in casa si ca de asta ii este rau lui Tom si ca sa chem preotul!

 

Eu ma indoiesc de capacitatea "doctorului" de a diagnostica corect pisica ta . Schimba'l .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici doctorul nu stie, mi-a spus ca am energii negative in casa si ca de asta ii este rau lui Tom si ca sa chem preotul!

 

:roll:

Si eu te sfatuiesc sa il schimbi, nu strica niciodata o a doua parere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asculta de veterinar. Zici ca ti l-a facut bine de doua ori. Poate e timpul sa-ti cauti o alta matza, asa cum spune medicul. Adevarul trebuie acceptat, degeaba lupti cu el neacceptandu-l.

 

Da' nu-l chema pe popa in nici un caz.:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×