Sari la conținut
Forum Roportal
Dany29

vi s-a intamplat...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

un tip te suna si vorbiti la telefon luni de zile,va trimiteti mesaje si scrisori.va vedeti doar prin poze...credeti ca ati putea sa va indragostiti de cineva care nu e langa voi si il cunoasteti doar atat?si nu ma refer neaparat pe net...sa zicem ca el e in strainatate.sau doar dupa ce ati petrece un timp cu el alaturi?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este exact cum s'a intimplat cu mine..... ma consider o NOROCOASA .....

am relatat in alt post o parte din povestea mea..... la americani este ceva ciudat sa auda de asa ceva.... li se pare un basm cind le spun cum ne'am cunoscut noi si cit de repede ne'am casatorit... ramin cu gura cascata...mai ales ca aveam 17 ani....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este exact cum s'a intimplat cu mine..... ma consider o NOROCOASA .....

am relatat in alt post o parte din povestea mea..... la americani este ceva ciudat sa auda de asa ceva.... li se pare un basm cind le spun cum ne'am cunoscut noi si cit de repede ne'am casatorit... ramin cu gura cascata...mai ales ca aveam 17 ani....

 

 

Mie imi plac povestile de dragoste ciudate........mai esti inca casatorita si cati ani acum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am avut 13 ani de la casatorie inaite de craciun..... ma simt in al noualea cer... nu'mi vine sa cred ca au trecut atitia ani .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am avut 13 ani de la casatorie inaite de craciun..... ma simt in al noualea cer... nu'mi vine sa cred ca au trecut atitia ani .....

frumos!multi ani frumosi si de acum inainte!

nu as fi crezut ca se poate,dar sora mea mi-a dovedit.o colega de al ei vorbea cu fratesu la telefon,iar sora mea vorbea pe langa ea cand el a intrebat "cine vorbeste acolo?"apoi a urmat..."cum arata,are prieten?..."au inceput sa vorbeasca(el era in portugalia),saptamanal,apoi zilnic...mesaje,si scrisori(mai rar).s-au vazut in poze si s-au placut.sora mea se arata fericita,indragostita.el nu avea de gand sa vina vreo 2 ani acasa,dar a venit de craciun,la 7 luni ca au vorbit prima data,pt ca s-o cunoasca.la noi a fost marea intalnire,ca eu stau doar cu sotul...si a fost magnifica prima vedere.dar au stat cam la distanta,si au vorbit ca doi buni amici.apoi dupa ce el a plecat a venit mesajul"cred ca m-am indragostit de tine,am fost placut surprins sa te vad si esti ceea ce am cautat mereu"sora mea la fel gandea.s-au intalnit...si doamne ce frumoasa poveste s-a infiripat.el a plecat dupa o luna...la 5 luni pe urma a sunat-o si i-a zis "fa-ti bagajele si vino!"de alte 5 luni,sora mea e cu el acolo,si poate ca la anu va fi nunta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am avut 13 ani de la casatorie inaite de craciun..... ma simt in al noualea cer... nu'mi vine sa cred ca au trecut atitia ani .....

 

wow...Felicitariiiiiiii,nu a-ti avut niciodata perioade in care sa simti ca sotul tau nu e cu sufletul langa tine?Intotdeauna ai simtit ca e sufletul tau pereche?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari si din partea mea si va doresc ca toti ani ce vor veni sa fie plini de fericire si iubire...Ca raspuns la topic,eu,mai in tineretile mele,am corespundat cam 1 an de zile cu un tip pe care l-am cunoscut pe internet(corespondam prin demodatele scrisori :rot: ),dar nu s-a finalizat nici cum relatia...trebuie sa recunosc ca imi placea baiatul,dar avea unele conceptii care totusi ma deranjau...nu ne-am intalnit niciodata,l-am vazut doar in poze,si trebuie sa recunosc ca nu am ramas deloc impresionata.Eh,fiecare cu cusururile lui...Dar cred ca pot exista repercursiuni ale unei relatii prin "corespondenta",indiferent de care...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un tip te suna si vorbiti la telefon luni de zile,va trimiteti mesaje si scrisori.va vedeti doar prin poze...credeti ca ati putea sa va indragostiti de cineva care nu e langa voi si il cunoasteti doar atat?si nu ma refer neaparat pe net...sa zicem ca el e in strainatate.sau doar dupa ce ati petrece un timp cu el alaturi?!

cred ca ar fi o oarecare atractie.....necunoscutul si misterul pot constitui atractia. dar ca sa fie dragoste, e nevoie de mult mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca sa fie dragoste e nevoie ca celalalt sa iti atinga sufletul. Si se poate intampla....

si daca realitatea nu coincide cu asteptarile tale? :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×