Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

Gogule Romania ...

Postări Recomandate

Dragii mei, va invit cu o vizita la site-ul www.gogule.ro . E o clona a lui Google , cu rezultate insa execrabile. Nu am prea inteles eu ce e cu pagina asta, si mai ales daca e legala (ma indoiesc) . Si mai ales, daca nu e legala cum de mai poate inca functiona (imi aminte ca mai demult - in urma cu cca 3 ani) era un tip care isi facuse ceva pagina cu url-ul "yahoo" pe un server de hosting free si iesise un pic de tam-tam... Care sa fie treaba cu http://www.gogule.ro ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E intr-adevar o tampenie, problema e cum de pot folosi logoul Google, mai ales utilizand un domeniu .ro ? Din cate stiu eu...nu prea e voie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si uitat deja

Pai io am copiat oadata pagina de start de la Yahoo pe un hosting gratuit si nu am patit nimic.Daca o salvezi si o redenumesti index.htm dupa care o uploadezi pe siteul tau de hosting free sau chair platit o sa-ti apara identica pagina de start.Si daca sti putin HTML poti face anumite modificari!Intr-adevar cautarea se face pe www.zoot.ro in cazul gogule.ro, nu pe Google si e o porcarie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×