Sari la conținut
Forum Roportal
MeoKidu

Parola

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare!

Am venit din nou cu o problema :roll:. Aici nu se poate schimba acea parola default (aceea de gen : Jcasb124ax) in una personalizata (caracterele dorite de mine, de gen: telefon, pahar,etc) ? Dau la schimbare parola, spune ca parola a fost schimbata cu succes dar defapt nu s-a schimbat :lol2: . Asa este si la voi sau doar la mine ? Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si noua ni se intampla din pacate :roll:...incearca sa ti-o schimbi in alta zi :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare!

Am venit din nou cu o problema 8) . Aici nu se poate schimba acea parola default (aceea de gen : Jcasb124ax) in una personalizata (caracterele dorite de mine, de gen: telefon, pahar,etc) ? Dau la schimbare parola, spune ca parola a fost schimbata cu succes dar defapt nu s-a schimbat :) . Asa este si la voi sau doar la mine ? Multumesc.

 

Incearca acum sa iti schimbi parola din profil, si te rog confirma ca s-a rezolvat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

Am si eu o problema cu parola la un cont...

Contul "Tina.xx :]" este al verisoarei mele, eu am rugat'o de mai demult sa se inregistreze, pentru ca'i placea desenul.

Dar acum avem o problemaaa.

Am pierdut parola, iar cand dam la "Ati uitat parola?" sau ceva asemanator, scriem e'mailul, scriem tot, dupa care fereastra devine la pagina principala Desenatori.

Nu am primit mesaje cu resetarea parolei, nimic.

Daca se poate rezolva..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×