Sari la conținut
Forum Roportal
Equal

Mesaj de la vizitatori

Postări Recomandate

Am avut o experienta interesanta , am fost contactat de evtraterestii ei is telepatici si ititrimit idei in cap pe care le intelegi in limbajul tau ,si pentru a putea sa intre in atmosfera planetei au nevoie de acordul nosreu colectiv pentru a nu crea panica,tot ce trebuie este sa-ti doresti asta, odata ce se intampla asta ei isi vor explica motivele vizitei.

Navele lor pot fi vazute seara pe cer senin deasupra Timisorii , daca va uitati o sa primiti si o demonstratie, si veti fi si voi contactati telepatic.

I o experienta forta interesanta. navele sunt vizibile si deasupra altor orase , bucresti , cluj , prahova , jud ialomita probabil si in alte partai.

Iar daca va ganditi la aspectul fizic is oameni ca si noi , stiinta noastra inca nu este indejuns de clarificata sa poata explica de ce se poate

intampla asta si nici sa explice telepatia.

Editat de Equal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am avut o experienta interesanta , am fost contactat de evtraterestii ei is telepatici si ititrimit idei in cap pe care le intelegi in limbajul tau ,

Navele lor pot fi vazute seara pe cer senin deasupra Timisorii , daca va uitati o sa primiti si o demonstratie, si veti fi si voi contactati telepatic.

I o experienta forta interesanta. navele sunt vizibile si deasupra altor orase , bucresti , cluj , prahova , jud ialomita probabil si in alte partai.

 

Ma gandesc ca esti copil, asa ca n'am sa fiu dur . :hi:

 

Da' daca si extraterestii aia stiu tot atata geografie ca si tine, vai de ei . :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I o experienta forta interesanta. navele sunt vizibile si deasupra altor orase , bucresti , cluj , prahova , jud ialomita probabil si in alte partai.

Da, acum suntem la salvat oameni din Romania. Dar terminam week-endul asta. Daca pana luni nu o sa fiti intr-o nava HAARP in drum spre Jupiter, ne pare rau, dar veti muri in 2012.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, acum suntem la salvat oameni din Romania. Dar terminam week-endul asta. Daca pana luni nu o sa fiti intr-o nava HAARP in drum spre Jupiter, ne pare rau, dar veti muri in 2012.

 

 

Cand pleaca ultima nava? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand pleaca ultima nava? :)

Imi pare rau Lightsome, dar daca nu ai fost contactat telepatic pana acum, inseamna ca nu ai prins un loc pe nava. Dar poti vorbi cu Equal, poate iti cedeaza el locul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi pare rau Lightsome, dar daca nu ai fost contactat telepatic pana acum, inseamna ca nu ai prins un loc pe nava. Dar poti vorbi cu Equal, poate iti cedeaza el locul.

 

 

Lasa-l/o pe Equal, tu ,pile,, nu ai?

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricat de superior ti-as fi tie si tuturor celor din specia ta, printre ai mei sunt totusi doar o femeie de serviciu. Nu am nicio autoritate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa recunoasteti ca ne-a cam adunat ideea din topic.... :)

 

Va cam suride o astfel de imagine.

 

Chiar voi de ce sinteti pe acest topic? 8)

Editat de NASTYPRIMUL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Navele lor pot fi vazute seara pe cer senin deasupra Timisorii , daca va uitati o sa primiti si o demonstratie, si veti fi si voi contactati telepatic.

I o experienta forta interesanta. navele sunt vizibile si deasupra altor orase , bucresti , cluj , prahova , jud ialomita probabil si in alte partai.

 

Inteleg ca Sibiul il cam ocolesc ... <_<

Editat de lynxul_negru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×