Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi Vada

Caut desenator

Postări Recomandate

Caut un desenator priceput pentru o colaborare tema anime-uri contra cost evident cine e interesat si pasionat de desene de genul ma poate contacta aici sau la id-ul de mess EDIT pentru a stabilii restul detaliilor (rog moderatorii sa nu-mi mai stearga inca o data topicul)

Editat de Darianna
scos id mess

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Caut un desenator priceput pentru o colaborare tema anime-uri contra cost evident cine e interesat si pasionat de desene de genul ma poate contacta aici sau la id-ul de mess EDIT pentru a stabilii restul detaliilor (rog moderatorii sa nu-mi mai stearga inca o data topicul)

 

 

Ne poti oferi mai multe detalii aici? De exemplu,ce suma oferi,ce vei face cu respectiva colaborare,desenul il vom face pe foaie sau il vom trece prin diferite programe de editare profesionala ...etc.

Editat de Darianna
scos id mess din citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Anuntzul este inca valabil !!! Este vorba despre desene cat mai realistice de dimensiuni diferite 3-4 desene de dimensiunea unui wallpaper vreo 30 de desene 800x600 si altele vreo 60 de 200x200 , 200x300 !!! Desenele trebuie sa fie digitale colorate dupa cum spuneam cat mai realistic personajele sa para reale banii se acorda in 2 transe 1/3 cand ati realizat 50 % din planse si 2/3 la sfarsit !!!

Editat de Cristi Vada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

^Nu cred ca e vorba "asta e Romania" .. omul ofera un job si trebuie acceptat ca atare.

Eu m-as baga, desi plata mi se pare prea putin pentru la cat stai in fatza pcului sa lucrezi sa-ti iasa impecabil totul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As incerca eu, cat timp este pe timpul verii si, bineinteles, daca mai este valabila oferta si daca iti convine stilul meu(sau stilurile? xD): http://maria-degeratu.deviantart.com/ [contul meu de pe dA] Sper ca nivelul e ok pentru ce-ti trebuie tie.

As vrea totusi sa mentionez ca de obicei detaliez mai mult la desen digital decat in cazut ultimului, spre exemplu - adica al chibi-ului. Oricum, am tableta si programe. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

*later* Imi cer mii de scuze pentru link-ul extern[^], am amestecat mesajele, si am uitat sa-l scot. Dupa cate vad, nu este permisa editarea, deci sunt nevoita sa fac double-post.

Imi pare rau pentru neatentie. ^^'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×