Sari la conținut
Forum Roportal

Este sau nu Schumacher cel mai bun pilot de F1  

21 membri au votat

  1. 1. Este sau nu Schumacher cel mai bun pilot de F1

    • Cu siguranta !!!
      22
    • Nu stiu ce sa zic !!!
      0
    • Poate nu cel mai bun ...
      0
    • Nu, il ajuta masina mult
      6


Postări Recomandate

Si eu tot in McLaren mi-am pus sperantele...De fapt am si zis ca sunt fan Montoya :jester:

Acum tin si cu dulceata aia de Raikkonen :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce vere ?

pai in primu` rand astia vor putea schimba pneurile in timpul cursei, din nou. deci cei mai buni piloti (raikkonen si m. schumacher) vor putea forta mai mult in timpul cursei. (aproape pe toate circuitele recordurile de timp al unui tur sunt detinute de schumacher, montoya sau raikkonen, iar alonso nu detine asa ceva). si din cate vad din recentele teste la care sunt supuse monoposturile, cica ele s`ar comporta bine (poate schumi nu va mai avea probleme ca anu` trecut, cand era o curba la stanga si masina o lua la dreapta :jester: nu mai stiu unde s`a intamplat)

ca pronostic, schumacher sau raikkonen, vom vedea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei bine baieti, atunci va va bucura sa auziti ca ferrari a obtinut 3 zile la rand cel mai bun timp la testele din barcelona. ce-i drept cu masina din 2004.

testele cu noua masina, 248 F1 (prezentata oficial saptamana trecuta) continua, iar Michael Schumacher a obtinut cu ea locul 8 dupa 80 laps.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ei bine baieti, atunci va va bucura sa auziti ca ferrari a obtinut 3 zile la rand cel mai bun timp la testele din barcelona. ce-i drept cu masina din 2004.

testele cu noua masina, 248 F1 (prezentata oficial saptamana trecuta) continua, iar Michael Schumacher a obtinut cu ea locul 8 dupa 80 laps.

 

Multumim pentru noutati 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×