Sari la conținut
Forum Roportal
predator

DVDWR Philips

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sal'! Am o problema cu dvdwr philps si aceea ca nu mai vrea sa inscriptioneze dvd-uri! Pur si simplu cand incerc sa scriu dvduri imi da o eroare si imi spune sa introduc un dvd blank! Am incercat mai multe dvduri dar nu am facut nimic! Folosesc programul de inscriptionare CDBurnerXP Pro 3, dar se pare ca am probleme si cu programul de inscriptionat din winxp! DVDWR imi citeste dvdurile f bine dar nu vrea sa inscriptioneze!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal'! Am o problema cu dvdwr philps si aceea ca nu mai vrea sa inscriptioneze dvd-uri! Pur si simplu cand incerc sa scriu dvduri imi da o eroare si imi spune sa introduc un dvd blank! Am incercat mai multe dvduri dar nu am facut nimic! Folosesc programul de inscriptionare CDBurnerXP Pro 3, dar se pare ca am probleme si cu programul de inscriptionat din winxp! DVDWR imi citeste dvdurile f bine dar nu vrea sa inscriptioneze!

Eu cred ca e din programul de ardere.Incearca NERO 6.6.1.8 sau 7.0 8) :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca e din programul de ardere.Incearca NERO 6.6.1.8 sau 7.0 8) :yes:

Poti sa incerci orice versiune a lui NERO eu le-am sugerat pe cele mai performante(profesionale) cel putin 7.0 e beton.Deocamdata nu cred ca exista ceva mai bun-peste el.Sau eventual incearca un ROXIO.Programul tau e depasit... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×