Sari la conținut
Forum Roportal
...Hope...

Discutii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nici un utilizator nu a fost banat fara motiv.

 

 

 

Am banat cateva din conturile pe care le-am primit pe privat de la tine. Nu banez orice imi dati voi. Cat despre contul The Best Friends despre care tot imi trimiti mesaje, nu am gasit nici un motiv sa il banez.

Noi luam in considerare tot ce ne ziceti voi, dar daca nu suntem roboti sa urmam in fapt, asta nu inseamna ca "ne doare undeva".

Se lucreaza la site si sper ca in curand veti vedea unele schimbari. Sper ca butonul de reselvare a desenlor va fi curand pe site.

 

 

nu ma refeream strict la acele conturi,nu cred ca ati prins bine ideea.inteleg si eu,dar poate nu ar trebui sa banati unele conturi de la o singura abatere...eu am trimis doar 2 conturi,dintre care unul a fost sugerat de catre o alta persoana,eu nu am crezut ca ar trebui banat din prima,si v-am spus asta.nu ar strica daca ati raspunde la mesaje.stiu ati raspuns la cam jumatate din mesajele mele dar mai sunt unii utilizatori care asteapta de ceva vreme sa dati un semn ca ati prins mesajul,si chiar si eu la unele lucruri.

ma scuzati daca v-am jignit,o zi buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lol ce raspunsuri rapide la orice altceva decat la intrebarile /ideile mele ))))

 

asa deci pur si simplu k sa ma distrez intreb din nou..cine o sa fie juriul concursului?

am tot dreptul sa stiu:))

mai grav e k o sa va fie frica sa-mi raspundeti din nou

:blink:) e asa greu//un raspuns mic acolo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in legatura cu resalvarea desenelor...poate puteti face ceva astfel incat sa nu putem sa il folosim decat daca avem probleme,altfel lumea ar abuza de el pentru primirea mai multor voturi,comentarii etc.sau poate sa putem efectua resalvarea numai cu permisiunea dvs,a celorlalti moderatori etc. :yawn:

doar parea mea :blink:

 

lol ce raspunsuri rapide la orice altceva decat la intrebarile /ideile mele ))))

 

asa deci pur si simplu k sa ma distrez intreb din nou..cine o sa fie juriul concursului?

am tot dreptul sa stiu:))

mai grav e k o sa va fie frica sa-mi raspundeti din nou

:yawn:) e asa greu//un raspuns mic acolo

 

am intrebat si eu...am primit raspuns:cucu =))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu desfasurarea concursului nu veti primi detalii pana la inceperea lui. Asa ca, nu asteptati raspunsuri ca nu le veti primi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce mi-a fost sters comentariul?nu avea continut inadecvat,jignitor sau orice altceva. :rock:

 

Pentru ca am zis ca nu raspund la intrebari legate de concurs, asa ca alte intrebari pe aceasta tema nu isi iau rostul. :rock:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum se poate adauga un prieten?

 

 

Click pe nickname -> Vezi profilul membrului-> In stanga se afla optiunea: Adauga ca prieten.

Editat de MisaPyon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×