Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Daca aveti experiente de genu sau cunoaste-ti pe cineva care are spuneti-mi poveste voastra sau a lor.

 

Vreau sa catalogam aceste entitati si sa venim cu metode "contraceptive", de protectie, impotriva lor.

 

Nu toate spiritele care ne influenteaza negativ o fac voit sau ne vor raul, pentru a ne da seama ce anume vor trebuie sa le ascultam, sa vedem ce vor cu adevarat de la noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa imbunatatim lumea de langa noi, lumea spiritelor ... nu cred ca putem sa o influentam si poate nici nu e bine sa cautam raspunsuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar ceea ce cunoastem trebuie imbunatatit, nu?

Pentru a face diferenta dintre spiritele bune si cele rele, trebuie sa atingi sfintenia. Banuiesc ca la o astfel de imbunatatire te referi... Si nu stiu cati dintre noi ating aceasta stare in viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru a face diferenta dintre spiritele bune si cele rele, trebuie sa atingi sfintenia. Banuiesc ca la o astfel de imbunatatire te referi... Si nu stiu cati dintre noi ating aceasta stare in viata.

 

 

Nu este vorba de sfintenie, ci doar despre armonizarea individului cu el insusi si cu natura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa catalogam aceste entitati si sa venim cu metode "contraceptive", de protectie, impotriva lor.

 

eu cred ca tu glumesti .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca tu glumesti .

 

mai, omu are o idee serioasa in cap..si eu studiez ocultul de 15 ani..da'..sunt f multe de spus..vorbim, scum sunt obosit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×