Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Dedicatii muzicale - part 2!

Postări Recomandate

Mulțumesc și eu , tuturor!

Pentru voi, fără excepție:

Și pentru că datorită vouă am avut de-a lungul timpului un mic refugiu special, aici. Mai ales atunci când am fost departe de munții mei.

Cu toții avem nevoie de cel puțin un refugiu în viața.

Editat de Stu'
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toti prietenii si neprietenii de pe Roportal, chiar si pentru cei care m-au jignit! Sper ca vor intelege vreodata ca uneori nu-i ceea ce pare a fi si ca eu nu le port ranchiuna! Fiecare postare, fiecare interactiune a avut rostul si rolul ei, toate au facut parte dintr-o anumita "strategie" asumata si care si-a atins intr-un mod perfect scopul si "intelegerea lucrurilor". Roportalul a fost perfect, asa cum a fost si si-a facut treaba, asadar n-a fost intamplator ca am ales acest forum de discutii, care  s-a dovedit a fi "prieten drag", vorba cantecului... 

Totul este in ordine si este bine, din ce in ce mai bine, cu fiecare clipa care trece!

Sa fiti fericiti!

Asadar, tuturor:

 

 

 

 

Editat de Lucia N
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
28 minutes ago, Lucia N said:

Pentru toti prietenii si neprietenii de pe Roportal, chiar si pentru cei care m-au jignit! Sper ca vor intelege vreodata ca uneori nu-i ceea ce pare a fi si ca eu nu le port ranchiuna!

 

 

 

Nuș dacă trebuia neapărat să menționezi asta. Pentru că, din momentul în care deseori dedici o melodie tuturor roportalienilor, cum ai făcut-o mai sus și de multe alte ori și ai primit pentru asta likeuri la greu, e de la sine înțeles că dedicația ta s-a adresat inclusiv celor care tu consideri că te-au jignit și a fost înțeleasă ca atare. Și atunci, ce rost a mai avut o atare specificație? 

Până la urmă nici tu nu ești de cristal și volens noles, în virtutea luptei forumistice, ca noi toți, ai mai provocat și jignit și tu pe ici pe colo, asta e! :laugh:

Pentru tine :smile: :

 

 

Editat de Vriies
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Vriies a spus:

Nuș dacă trebuia neapărat să menționezi asta. Pentru că, din momentul în care deseori dedici o melodie tuturor roportalienilor, cum făcut-o mai sus și de multe alte ori și ai primit pentru asta likeuri la greu, e de la sine înțeles că dedicația ta s-a adresat inclusiv celor care tu consideri că te-au jignit și a fost înțeleasă ca atare. Și atunci, ce rost a mai avut o atare specificație? 

Până la urmă nici tu nu ești de cristal și volens noles, în virtutea luptei forumistice, ca noi toți, ai mai provocat și jignit și tu pe ici pe colo, asta e! :laugh:

Pentru tine :smile: :

 

 

:laugh: Fiecare ce si cum intelege...!

Oricum, iti multumesc pentru tot!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, Dr.Jekyll a spus:

Pentru voi:

 

 

Fain! Este unul dintre cantecele pe care si nepotica mea, Sara, il canta. A castigat chiar si un premiu pentru interpretarea acestui frumos cantec.

Pentru voi, un cantec pe care-l canta si nepotelul meu, Andrei (si el a fost premiat pentru interpretarea acestui cantec):

 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Super.  Câți ani are Sara? 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×