Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Dedicatii muzicale - part 2!

Postări Recomandate

Tras de mânecă, am realizat că e  musai să fiu specific:

Pentru Enki,

Pentru Amarena,

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, Amarena said:

Să zicem că merge. Data viitoare să faci postări separate, te rog. 

Am marcat, să trăiți!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, adal* a spus:

Ok, Fiero.

Mai pun o data clipul care acum este unavailable.

 

Mulțumesc, din nou! Pentru gest. L-am văzut aseara, dar nu am mai comentat. 

Am spus pentru gest pentru ca nu o să fiu ipocrită, asa ca o sa recunosc ca nu am ascultat clipul, dar e posibi sa o fi facut candva, nu imi mai amintesc. De ceva timp ascult doar 3-4 piese dimineața, e un fel de ritual care imi calmeaza gândurile si imi fac trezirea mai plăcută. In rest, muzica nu ma mai atinge, nu mai caut melodii, asa cum faceam altadata, muzica trece prin mine asa cum faina deja cernuta ar trece printr-o sita cu gauri mari. Mai descopar melodii din intamplare, majoritatea sunt asemanatoare cu piesele care fac parte din ritual, nici pe acelea nu mai am răbdare de cele multe ori sa le ascult. Noroc ca exista altele care ma ating, la care vibrez, asta imi arata ca nu sunt de piatra.  :)

Nu stiu ce ti-as putea dedica ca raspuns, o sa iti dedic o melodie de genul celor care fac parte din ritualul meu. 

 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, Fiero a spus:

Am spus pentru gest pentru ca nu o să fiu ipocrită, asa ca o sa recunosc ca nu am ascultat clipul, dar e posibi sa o fi facut candva, nu imi mai amintesc.

Era o melodie aparuta pe youtube de vreo 3 saptamani si care face parte dintr-un nou album al tipei, de aceea l-am pus si poate de aceea mi-l tot pune pe unavailable.

 

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×