Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Dedicatii muzicale - part 2!

Postări Recomandate

 

Acum 11 ore, adal* a spus:

Era o melodie aparuta pe youtube de vreo 3 saptamani si care face parte dintr-un nou album al tipei, de aceea l-am pus si poate de aceea mi-l tot pune pe unavailable.

 

 

Sa stii ca n-am avut intenția sa te persiflez, sper ca nu asta ai inteles din ceea ce-am spus, chiar am fost sincera când am spus ca apreciez gestul - faptul  ca te-ai gandit sa imi dedici o melodie, am vazut clipul atunci când era disponibil, se putea vizualiza si asculta. Dar tot sincera am fost si cand am spus ca nu mai pot asculta muzica, exceptand cateva melodii. Poate intr-o zi voi mai putea, poate nu, nu ma cramponez de asta, iau totul asa cum e, si-asa traim de azi pe maine, intr-o lume dezbinata si plina de ura, n-are rost sa caut explicatii care n-am nicio garantie ca se apropie de adevar. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 21 minute, Fiero a spus:

 

Sa stii ca n-am avut intenția sa te persiflez, sper ca nu asta ai inteles din ceea ce-am spus, chiar am fost sincera când am spus ca apreciez gestul - faptul  ca te-ai gandit sa imi dedici o melodie, am vazut clipul atunci când era disponibil, se putea vizualiza si asculta. Dar tot sincera am fost si cand am spus ca nu mai pot asculta muzica, exceptand cateva melodii. Poate intr-o zi voi mai putea, poate nu, nu ma cramponez de asta, iau totul asa cum e, si-asa traim de azi pe maine, intr-o lume dezbinata si plina de ura, n-are rost sa caut explicatii care n-am nicio garantie ca se apropie de adevar. 

Ai mai spus pe aici ca nu mai poti asculta muzica si am inteles ca ai spus-o la modul serios. Poate ca ai ascultat toata muzica buna ce se putea asculta si nu glumesc.

Nici eu nu prea mai gasesc, sau poate nu mai am de ce sa caut.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum 12 ore, adal* a spus:

Era o melodie aparuta pe youtube de vreo 3 saptamani si care face parte dintr-un nou album al tipei, de aceea l-am pus si poate de aceea mi-l tot pune pe unavailable.

 

 

Sa stii ca n-am avut intenția sa te persiflez, sper ca nu asta ai inteles din ceea ce-am spus, chiar am fost sincera când am spus ca apreciez gestul - faptul  ca te-ai gandit sa imi dedici o melodie, am vazut clipul atunci când era disponibil, se putea vizualiza si asculta. Dar tot sincera am fost si cand am spus ca nu mai pot asculta muzica, exceptand cateva melodii. Poate intr-o zi voi mai putea, poate nu, nu ma cramponez de asta, iau totul asa cum e, si-asa traim de azi pe maine, intr-o lume dezbinata si plina de ura, n-are rost sa caut explicatii care n-am nicio garantie ca se apropie de adevar. :)

Am primit un telefon intre timp si am postat de 2 ori din greseala.

Editat de Fiero
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bre, ne mai dedicăm și noi melodii? Cât încă suntem în viață? :laugh:

Iote, din partea nea una pentru Blues și Stu, una mai retro, așa, și sper să nu se supere ele însele pe mine că le-am băgat aceeași melodie...

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×