Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Dedicatii muzicale - part 2!

Postări Recomandate

Acum 55 minute, Maeve. a spus:

Fiero

 

Listen to Close Your Eyes (Cinematic version) by Mirjam Keijnemans on #SoundCloud
 

Ce melodie frumoasă! Mulțumesc!

Pentru tine

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Olga care îmi e dragă chiar dacă are opinii aparte despre istorie. Sunt convinsă că în viitor oamenii vor inventa călătoria în timp și istoria va deveni super maleabilă în mâinile chronocratilor.

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Kleopatrah a spus:

Pentru Olga care îmi e dragă chiar dacă are opinii aparte despre istorie. Sunt convinsă că în viitor oamenii vor inventa călătoria în timp și istoria va deveni super maleabilă în mâinile chronocratilor.

Acei super oameni al viitorului sper sa-l prinda pe Ioana Basescu si pe tac-su, ex presedinte roman, Iliescu si foarte multi alti "fii alesi al patriei" sa le invete omenie sa nu fure din "avutul obstesc" si sa se laude ca locuiesc in Palate pe lac din leafa, pana pe multi cade cladirea, care stau in cotete comuniste obtinute pe merit si munca de sclavi.    Abia astept sa vad in direct cand i se vor pune catusele iar pe picioare vor suda din fier catuse permanente la Ioana!!! 

Pe mine NIMENI nu ma lamureste sa cred in propaganda ca vor ei!!!!

Editat de The Unknown
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Stu

 

 

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mey, stăteam oleacă și mă gândeam dacă îmi place mai mult varianta A Whiter Shade of Pale a lui Annie Lennox, care e oleacă mai cizelată, decât aia originală a lui Procol Harum.

 

Cu siguranță, nu! Formația Procol Harum rămâne istorie și dedic această melodie lui Enki și Blues. Mă rog, le dedic pe ambele...

 

Editat de Vriies
  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ah, și pentru Fiero și Kleo. Nu știu dacă le place, dar mizez și eu pe vorba aia, că, el, calul de dar nu se caută la dinți...

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×