Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Dedicatii muzicale - part 2!

Postări Recomandate

Asta-i invitatie la Cazino in Rezervatia Indiana locala la marginea judetului???  E unu spre Yuma, plin de cowboys!!!  Seamana cu osenii din Maramu' ... :cowboy:

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, The Unknown said:

Asta-i invitatie la Cazino in Rezervatia Indiana locala la marginea judetului???  E unu spre Yuma, plin de cowboys!!! 

Ți-am oferit doar o dedicție muzicală. Acu, dacă n-ai înțeles sau n-o apreciezi, poftim ceva mai de la marginea județului și cu cowboys, cum vrei tu...

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am mai spus de cateva ori ca muzica e viata mea!!!  Dansez mai putin in ultima vreme, dar imi place activitatea si'l apreciez la maxim cu muzica ca una fara alta nu prea exista!!!    Chiar si dansul pe bara fixa, care-i o arta,  iar aici se ofera la facultati programul asta din categoria artelor libere, pe nota si pe bani!!!   

Legea Statului Arizona nu permite gambling-ul pe teritorii Federale, doar pe Rezervatii este legal ca ei au alte legi!!!  Fata de orice localitate, aceste teritorii sint la margine judetului dar si de acolo mai e de mers oleaca!!!   Au doar un Duty Free Shop la capatul Rezervatiei granita cu restul lumii cu tigari si alcool si alte souveniruri, fara a plati taxe de USA = Federal, de AZ = de Stat si taxe locale pentru judetul Maricopa in care se afla Phoenix!!!   Iar daca fac cumparaturi intr-o localitate suburbana, mai platesc o taxa si pentru acele localitati: Scottsdale, Mesa, Tempe, Chandler, Glendale, Gilbert, Peoria, Surprise. 

Bar-urile in State n-au reputatie buna!!!   In oras, pe geamurile de afara sint scanduri groase sa nu se vada activitatea si mereu sint puse intr-un colt ferit de ochii lumii.

Localurile rurale sint la margine campurilor unde activeaza cowboy-ii ca ei si azi cu cai calatoresc mai ales in Bar sa nu faca accidente cu masina!!!   E traditie locala de cand exista camp, cowboys si alcool.    O alta traditie mai este ca pe centrul orasului nu se locuieste, sint doar birouri sau cabinete medicale, orice dar nu locuinte pe strada principala si centrul administrativ.       

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
6 minutes ago, The Unknown said:

Am mai spus de cateva ori ca muzica e viata mea!!!  


 

Dacă muzica e viața ta, te doare degetul să dai un like, atunci când primești o dedicație?  Sau n-ai perceput fenomenul?  :smile::laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Vriies a spus:

Dacă muzica e viața ta, te doare degetul să dai un like, atunci când primești o dedicație?  Sau n-ai perceput fenomenul?  :smile::laugh:

Eu doar odata pe zi pot sa dau like-uri si dau multe atunci, le epuizez pe toate unu-dupa-altu!!!     

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce s-a intamplat?   

Nu-mi place de tipul asta grec sau de muzica lui!!!  Fara Linda Evans era o nulitate si cam tot acolo va ajunge, sper sa fie curand!!!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
10 hours ago, The Unknown said:

Eu doar odata pe zi pot sa dau like-uri si dau multe atunci, le epuizez pe toate unu-dupa-altu!!!     

Oki, atunci ți-am dat eu un like! :smile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, Lucia N said:

 Va doresc toate cele bune! (nu voi mai posta nimic pe forum, asa ca: bucurati-va!:biggrin:)

Pentru voi:

 

Da' ce pățiși, Luci dragă? :smile:

Nu cred că se bucură cineva, că nu mai postezi tu. 

Sper să revii la sentimente mai bune. :smile: Pentru tine

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×