Sari la conținut
Forum Roportal
Brian87

Casatoriile homosexuale in Romania

Postări Recomandate

Recunosc, pus in fata tandretei intre doi tipi, si eu intorc capul, ma surprinde, nu sunt obisnuit. Dar nu imi vine sa dau cu pumnul! :D

Pe mine m-a umflat râsul când am văzut doi tipi sărutându-se pasional pe trotuar. Nu părea nici unul efeminat, asta mi-a zdruncinat ideile preconcepute despre homosexuali, dacă i-aş fi văzut separat pe stradă nu i-aş fi crezut homosexuali.

 

Eram în maşină cu o femeie (cunoştinţă întâmplătoare) iar ea a fost vizibil deranjată de râsul meu.

Mi-a reproşat că nu sunt în stare să văd cât de adevărată era dragostea cu care se sărutau cei doi :o: şi a fost evident că scăzusem complet în ochii ei :P .

 

Iar eu încercam măcar din politeţe să-mi stăpânesc râsul şi nu reuşeam. Unul dintre cei doi era evident partenerul dominator în sărutul respectiv, iar scena mi se părea absolut ridicolă, un fel de comedie proastă în care actorii stârnesc râsul, nu personajele interpretate :lol2:

 

Daca o lesbiana imi face avansuri, este foarte magulitor. Imi mod special una barbatoasa. Am o singura experienta de primit apropo finut si refuzat din perioada internshipului in Malta, pot sa spun ca m-am simtit magulita.

Aşa o fi. Numai că de pe topicul cu 30+, noi am înţeles despre tine că ai confuzii serioase privind sexele şi rolul lor în cuplu. Dacă o fi adevărat că unii devin homosexuali din cauza comportamentului părintelui de sex opus, tu ai parcurs cam 30-40% din drum şi ai eşuat in the middle of nowhere.

 

Garantat nu vreau o mamă ca tine pentru Daytona! :doh: :P

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar tu de unde stii ce fac barbatii hetero? :aranjare:

Am vazut la televizor.

 

Amintindu-mi de un topic initiat de tine, presupun ca e mai rau sa nu stii ce face barbatul tau "hetero". :rot:

Editat de Gheorghita123
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lobbyist fiind, cum spuneam, am avut ocazia sa fac cunostinta si sa povestesc cu destul de multi. Pe cei mai multi dintre ei, daca ii vezi pe strada, nu ai nici cea mai vaga idee ca ar fi gay. Am fost si invitat la ceva sesiune de intruniri a lor pe tema "protectia impotriva bolilor & shit" - draguta, cu jocuri, glume, intrebari... Chiar interesant. Cu unii am vorbit mai mult, am avut ocazia sa aflu ceva despre viata lor. Ar fi foarte interesant de relatat pentru unii de pe forum o chestie: ca impotriva a tot ceea ce se crede, tipii sunt mult mai retinuti si mai pasnici decat s-ar crede. Circula gluma aia (proasta) cu sa nu te apleci etc., mai, eu am stat cu ei, cu grupul lor, sau si separat (la genul suc) sute de ore cu ei; nici unul singur nu a facut nici macar cea mai vaga aluzie catre mine!!! Am stat la proiectii de film, filme, zeci de filme, langa ei, in sala pe intuneric, iar, nimic, fara atingeri, apropouri, deloc. Ei socializeaza mai mult intre ei, intre cunoscuti, sau unii dintre ei chiar au relatii stabile. Mda... multi luptatoti inversunati impotriva lor, ar fi total dezarmati daca ar avea vreodata ocazia sa vorbeasca cu unul face-to-face.

Editat de Nu_vreau
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amintindu-mi de un topic initiat de tine, presupun ca e mai rau sa nu stii ce face barbatul tau "hetero". :rot:

 

Inseamna ca te lasa memoria. Nasol, de la varsta asta. :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asaaaa..acusica apare humea sau cum i-o zice si sa vedem care suntem o rusine pentru societate... :crazy:

 

eu una respect dreptul la libertate si alegere...clar!

Editat de Salvie
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Garantat nu vreau o mamă ca tine pentru Daytona! :doh: :P

Harald, mai intai trebuie sa astepti sa se ofere careva si dupa aia sa refuzi daca vrei, nu invers. :rot:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca te lasa memoria. Nasol, de la varsta asta. :crazy:

Pacat ca s-a inchis, poate incercam sa-mi expun o parere in legatura cu problema ta... Sau macar sa te intreb daca ai descoperit misterul. Daca tot vorbim de homosexuali.

Editat de Gheorghita123

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Harald, mai intai trebuie sa astepti sa se ofere careva si dupa aia sa refuzi

Eu ţi-am mai spus ţie să taci, dacă nu ştii despre ce vorbeşti.

Ia trimite-i ei un PM şi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×