Sari la conținut
Forum Roportal
R

A disparut un topic!

Postări Recomandate

Postasem un thread cu subiectul Problema rromilor... la Politica.... nimic extremist, dimpotriva! Aveam si cateva raspunsuri.... si brusc.... topicul a disparut! nu am fost avertizat prin PM... am incercat sa dau un PM la Admin... optiunea este dezactivata... hm! :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna intrebare ! Si postasem acolo chiar cool. Intreba mai bine la feedback, desi o sa se faca ca ploua.

Editat de Wahaha

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scuze. Topicul nu a disparut este setat de mine pe invizibil pana cand unul dintre admini va decide cu privire la continutul extremist, rasist a unora dintre mesaje. Si va lua o decizie si cu privire la userul respectiv.

Imediat ce aceasta problema se va rezolva topicul va fi facut vizibil. Multumim pentru intelegere

:biggrin: spider

 

P.S. fiind nou sosit pe forum nu iti este activata inca optiunea PM.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scuze. Topicul nu a disparut este setat de mine pe invizibil pana cand unul dintre admini va decide cu privire la continutul extremist, rasist a unora dintre mesaje. Si va lua o decizie si cu privire la userul respectiv.

Imediat ce aceasta problema se va rezolva topicul va fi facut vizibil. Multumim pentru intelegere

:biggrin: spider

 

Eu cred ca userul respectiv este doar neinformat, nu rauvoitor.

Va rog sa reveniti.

Problema este importanta si am facut apel la calm si la buna-intelegere. Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

userul respectiv cunoaste, sau ar trebui sa cunoasca regulamentul forumului roportal si sa-l respecte.

 

Iti promit ca topicul va reveni in discutie.

:biggrin: spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as zice ca userul respectiv e istet si traieste si dupa chestia asta : "Un om informat este un om puternic." Si nu, nu e subiectiv userul in a face aceasta apreciere. :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
userul respectiv cunoaste, sau ar trebui sa cunoasca regulamentul forumului roportal si sa-l respecte.

 

Iti promit ca topicul va reveni in discutie.

:) spider

 

Multumesc. Daca si pe alte forumuri ar fi o asemenea obiectivitate si ser din toata inima,- impartialitate,- poate ca am fi cu totii mai moderati si mai buni. :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×