Sari la conținut
Forum Roportal
adina_h

Vrajitoare in Bucuresti

Postări Recomandate

Vrajitoarele

Un joc al mintii, se poate doar daca eu cred, peste credinta mea in a face nu trece nimeni, a nu crede va tine loc de scut psihotronic , fiti destepti, farmece si vrajitoare nu exista , sunteti destepti si ati inteles?

MAMA MEA A CREZUT SI S-A IMBOLNAVIT , TATAL MEU N-A CREZUT SI ESTE BINE SANATOS , REALITATEA ESTE CA VRAJILE AU FOST FACUTE.

DACA AVETI PROBLEME SI CREDETI CA SUNT FACUTE DE VRAJITOARE CEL MAI BINE ESTE SA AVETI SUFICIENTA ACTIVITATE INCAT SA VA INTRETINA MINTEA SI CORPUL SANATOASE. NU LASATI TIMPI MORTI SA SE SCURGA , NU VA UITATI PE PERETI TOATE ZIUA FACAND SUPOZITII, CREATI NOUL SI FRUMOSUL IN VIATA DV. , CREATI-L DACA EL NU EXISTA. UNDE-I FRUMUSETE SI BUCURIE NU EXISTA NU EXISTA RAU.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am fost niciodata la vraji...

 

De aceea va recomand sa studiati prognozele meteo, seismice, solare de la soho, cele economicestirile.

Si altele asemenea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apreciez sfaturile tale, sunt de bun simt. Incerc pe mai multe cai, inclusiv forumuri specializate. Nu am mari sperante, sincera sa fiu; am citit si topicuri ale altor persoane si am vazut genul de abordare tipica: de ce, nu e bine, nu face etc, ca si cum persoana care decide asa ceva este inca in dubii si are nevoie de sfaturi. Nimic concret insa. Totusi sunt optimista si sper ca pe un forum atat de mare exista cativa useri care, chiar daca nu ar recunoaste public, au cunostinte de asa ceva, iar pe PM, la adapostul anonimatului, mi-ar inlesni cautarea prin a impartasi cu mine rezultatele propriilor lor cautari. In definitiv in era asta digitala ai mai multe sanse pe un forum decat intraband trecatorii de pe strada. Macar este o comunitate inchegata.

 

 

Toate "erele" sunt digitale.

 

Digital inseamna operat prin degete, cum este telefonul cu taste, sau agenda electronica de buzunar. Sau telecomanda de la vibrator.

 

Nu suntem cu nimic intr'o era mai speciala din nici un punct de vedere, acum.

 

Problema ta in primul rand, este ca te adresezi unor persoane egotice, consumate de "Ego' ul lor propriu, si morala lor atottiitoare de nimic.

 

Vrajitoria, precum vrejul de fasole, este ceva altruist, care creste pe un bat. Nu planta care creste singura, egoista, si iti da sfaturi sa faci cu totul altceva, sau sa nu cresti pe respectivul bat ....

 

Success in cautari viitoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×