Sari la conținut
Forum Roportal
adina_h

Vrajitoare in Bucuresti

Postări Recomandate

o vrajitoare leaga cununii sau dezleaga cununii , vindeca de boli , aduce prosperitate si noroc , ghiceste viitorul .... asta cu increderea nu pricep in mod practic cum doresti sa ti-o ofere altcineva

 

 

ti-ai inselat sotul ? ai probleme cu cineva ?

 

daca e o problema strict interioara iti pot spune ca totul are rezolvare comunicand ... increderea in sine poate fi recapatata . te simti vinovata de ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o vrajitoare leaga cununii sau dezleaga cununii , vindeca de boli , aduce prosperitate si noroc , ghiceste viitorul .... asta cu increderea nu pricep in mod practic cum doresti sa ti-o ofere altcineva

 

 

ti-ai inselat sotul ? ai probleme cu cineva ?

 

daca e o problema strict interioara iti pot spune ca totul are rezolvare comunicand ... increderea in sine poate fi recapatata . te simti vinovata de ceva?

 

 

Ok, nu as vrea sa dau prea multe detalii, deoarece situatia este complicata si nu as vrea s-o expun public, insa te-ai apropiat cat de cat de adevar. Am facut unele prostii pentru care nu am reusit sa obtin iertare si nici incredere pentru viitor. Cu alte cuvinte am stricat atat de mult incat mi se refuza o a doua sansa pentru a face lucrurile corect. Athmy, am incercat solutiile care mi-au stat la indemana, dar sunt depasita. Aici as avea nevoie de ajutorul cuiva care sa ma ajute sa obtin aceasta a doua sansa, dupa ce, cred eu, mi-am invatat o lectie. As vrea sa demonstrez ca mi-am invatat-o, dar din cauza ranilor provocate, nu mi se mai da voie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vrei sa iti refaci relatia in fata caruia i-ai gresit

 

nu vreau sa te superi pe mine dar ca sa se intample asta o vrajitoare ar trebui sa ii incalce liberul arbitru al persoanei de la care vrei iertare

 

 

sa dau eu un exemplu : m-am certat cu iubitul pentru ca m-am dus la mare cu alt baiat si imi pare rau ... si ma duc la tanti X sa ,, ii deschida ochii " cu referire la relatia noastra

 

treaba asta se rezolva si fara vrajitoare : se rezolva prin comunicare si sa ai rabdare . ranile se vindeca in timp si cu prudenta

 

daca nu vrei sa ii incalci liberul arbitru ii acorzi timp persoanei de care faci tu referire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, si tu speri ca o vrajitoare buna (magie alba) sa ii vindece lui ranile?

 

Asta ar fi datoria ta, te inteleg ca ai remuscari. Eu zic sa nu te dai batuta, numai tu ii poti vindeca ranile sau el insusi sau timpul.

 

Ti-ai pus problema ca s-ar putea sa ii faci si mai rau? Ma intreb si eu, te joci cu focul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sau mai simplu tie ti-ar placea sa fii determinata sa faci un lucru prin interventia unei necunoscute?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vrei sa iti refaci relatia in fata caruia i-ai gresit

 

nu vreau sa te superi pe mine dar ca sa se intample asta o vrajitoare ar trebui sa ii incalce liberul arbitru al persoanei de la care vrei iertare

 

 

sa dau eu un exemplu : m-am certat cu iubitul pentru ca m-am dus la mare cu alt baiat si imi pare rau ... si ma duc la tanti X sa ,, ii deschida ochii " cu referire la relatia noastra

 

treaba asta se rezolva si fara vrajitoare : se rezolva prin comunicare si sa ai rabdare . ranile se vindeca in timp si cu prudenta

 

daca nu vrei sa ii incalci liberul arbitru ii acorzi timp persoanei de care faci tu referire

 

Da, sunt constienta de ce spui tu si ai dreptate. Insa crede-ma ca nu pot sta asa, cu bratele incrucisate. Vreau doar putin "ajutor" cat inca mai e timp, cat persoana in cauza inca e confuza. Ce sa fac? Sa stau si sa astept sa fiu uitata? Crede-ma ca am provocat mari stricaciuni si simt nevoia sa repar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uitata nu poti fi . un barbat te poate iubi chiar daca este ranit . ca relatia sa reinvie poate ar fi bine sa reinvie pe cai naturale ...

 

 

acum ce sa zic .. e alegerea ta ... dar iubirea si o relatie poate intalni in timp piedici si asa zise stricaciuni ... dar un cuplu poate evolua chiar si prin obstacole

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A, si tu speri ca o vrajitoare buna (magie alba) sa ii vindece lui ranile?

 

Asta ar fi datoria ta, te inteleg ca ai remuscari. Eu zic sa nu te dai batuta, numai tu ii poti vindeca ranile sau el insusi sau timpul.

 

Ti-ai pus problema ca s-ar putea sa ii faci si mai rau? Ma intreb si eu, te joci cu focul.

 

Nu sa i le vindece, ci sa-l determine sa-mi dea sansa ca sa i le vindec eu. Eu am gresit, eu vreau sa repar. Da, mi-am pus problema ca as putea sa fac si mai rau. Tot ce spuneti voi deja a trecut prin filtrul gandirii mele si dupa indelungi "pros & cons" am decis ca merita sa risc. Altfel, daca eram inca in dubii, nu ma apucam de cautat vrajitoare. Cu alte cuvinte decizia e deja luata, asta dupa ce am cantarit optiunile. Nu am 13 ani sa caut razbunari sau tampenii si sa iau decizii pripite. Nu, nu mi-ar placea sa fiu determinata sa fac ceva prin interventia unei necunoscute, dar merg pe principiul raului cel mai mic, asa cum il vad eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din punct de vedere ezoteric ce propui nu e raul cel mai mic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×