Sari la conținut
Forum Roportal
pjay16

Top 10 best Dj's

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai bine guetta decat guta!

PS:freaka e printre cei mai experimentati DJ de pe scena romaneasca,asa ca putini se compara cu el!

Eu un fel de Federer la tenis sau Ronaldinho la fotbal!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multa lume spune ca Tiesto ar fi no1,dar Cred ca Paul Van Dyk merita locul asta!

Sigur,nu spun ca Tiesto "performeaza" naspa,cred ca ar fi primul in domeniul asta,dar parca germanul mi se pare mie mai tare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io nu prea pot sa fac un clasament...k imi plac multzi...si unii cam in aceeasi masura...da` cred k totusi John Digweed e preferatu` ;)

ma urmeaza apoi:Sasha , Satoshi Tomiie , Paul Oakenfold , Luke Fair , Danny Tenaglia , Deep Dish...si hy sa zicem si Tiesto...desi ce se aude pe la noi e comercial pana in maduva oaselor... :yes:

Da` dj romani nu cred k am vazut sa scrie careva...mie imi place Adrian Eftimie...Optick a facut atmosfera faina pe la noi prin cluburi...Pagal...Livio...

 

Toate cele bune :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Paul van Dyk (mie imi place For An Angel, Time Of Our Lives, Reflections ... etc.) - a fost super tare la Arenele Romane!!! Respect!

Carl Cox (Get What You Paid 4)

Tiesto (Traffic, Adagio For Strings, Love Comes Again ... etc.)

James Zabiela (Robophobia - cea mai cunoscuta piesa a lui)

Armin van Buuren (Burned With Desire)

.

.

.

(si lista continua...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DARUDE e cel mai tare :o: dar de ce sa uitam de DJ din tara? .....ne-am lasat dusi de val astfel incat am uitat ca si noi avem DJ valorosi....unul din preferatii mei e DJ Darius (mixeaza super tipu) dar mai sunt multi altii.....java script:emoticon(':tease:', 'smid_11')

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×