Sari la conținut
Forum Roportal
Mitg

Substante "puturoase"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut

m-am gindit sa apelez la chimisti pentru a primi un sfat: am nevoie de o substanta foarte urit mirositoare si netoxica pentru a le face o "bucurie" unor "prieteni" care is fac veacul in fiecare noapte pe palier si fac foarte multa galagie. am incercat sa discut cu ei dar nu se preteza la solutia asta asa ca m-am gindit sa le bucur si eu nasul asa cum imi bucura ei urechile. concret: vreau sa vars ceva pe treptele unde stau ei, ca sa ii alung de acolo. a doua zi femeia de serviciu spala treptele asa ca nu va fi un deranj prea mare pentru restul locatarilor.

multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista magazine care vand materiale pentru glume de genul. Mirosul e foarte puternic insa; acum cativa ani a adus un coleg la mine in liceu pentru a evita o ora de engleza. Cel putin o jumatate de ora nu s-a putut intra in sala respectiva. Daca e un spatiu deschis, s-ar putea sa se duca mai repede.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut

m-am gindit sa apelez la chimisti pentru a primi un sfat: am nevoie de o substanta foarte urit mirositoare si netoxica pentru a le face o "bucurie" unor "prieteni" care is fac veacul in fiecare noapte pe palier si fac foarte multa galagie. am incercat sa discut cu ei dar nu se preteza la solutia asta asa ca m-am gindit sa le bucur si eu nasul asa cum imi bucura ei urechile. concret: vreau sa vars ceva pe treptele unde stau ei, ca sa ii alung de acolo. a doua zi femeia de serviciu spala treptele asa ca nu va fi un deranj prea mare pentru restul locatarilor.

multumesc anticipat

Sper sa nu te trezesti a doua zi si tu cu o surpriza puturoasa la usa. Impachetata, desigur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista multe substante , in special organice, care put. Practic TOATE sunt TOXICE de la anumite concentratii in aer !

Asa ca nu umblati cu prostii !!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista multe substante , in special organice, care put. Practic TOATE sunt TOXICE de la anumite concentratii in aer ! Asa ca nu umblati cu prostii !!!

 

 

Se mai si moare din cauza acestori substante daca sint inhalate incorect, adica intentionat sa dea acel feeling cu capul in nori :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista multe substante , in special organice, care put. Practic TOATE sunt TOXICE de la anumite concentratii in aer !

Asa ca nu umblati cu prostii !!!

 

 

Se mai si moare din cauza acestori substante daca sint inhalate incorect, adica intentionat sa dea acel feeling cu capul in nori :stars:

 

Eh, nu trebuie nici sa exagerati. Nu mori deodata, ci pe bucatele :crazy:

 

Toxic ii si oxigenul daca ar fi in concentratie suprema, 100%.

 

Revenind la ideea de baza, un efect garantat l-ai avea daca ai lasa pe acolo niste mancare stricata :focus: ori daca ai pune pe jos un lichid colorat, in special verde. Poate fi apa...colorata :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eh, nu trebuie nici sa exagerati. Nu mori deodata, ci pe bucatele :crazy:

 

Toxic ii si oxigenul daca ar fi in concentratie suprema, 100%.

 

Revenind la ideea de baza, un efect garantat l-ai avea daca ai lasa pe acolo niste mancare stricata :focus: ori daca ai pune pe jos un lichid colorat, in special verde. Poate fi apa...colorata :tease:

:rot: De aceea se foloseste in medicina ( masca de oxigen)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti recomand, draga initiatorule, gaz de "mustar" sau iperita :

 

Gaz_moutarde_formule.png

 

O sa-i dai gata cu asta. Plus ca materiile prime sunt ieftine si accesibile. Aparatura mai greu...

 

Oricum, vor cadea ca mustele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×