Sari la conținut
Forum Roportal
aliosa

Eternele ERORI de salvare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eroare de salvare...nu-i prima si banuiesc nici ultima...dar daca ma fac auzita imi vreau desenu asa cum l-am facut... http://www.desenatori.ro/desen-1595872.htm

...am observat ca in mod repetat erorile apar in jurul orei 12 noaptea, 6 dimineata cand site-ul pur si simplu e blocat...

...se intampla insa ca de multe ori pe parcursul zilei, logarea pe cont sa se faca cu foarte mare greutate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bun topic.cu totii am avut cel putin o problema de genul acesta...ar fi bine daca ni s-ar repara desenele.in privinta desenului dvs,ati putea sa apasati pe incarca toate actiunile,dar cum ati folosit foarte mult blur s-ar putea sa arate aiurea,ciudat.

 

in cazul in care nu arata cum va doriti,mai bine ati inchide fereastra fara sa salvati,decat sa stricati desenul mai mult decat este deja.

 

P.S:minunat desen,ma bucur sa vad ca n-ati parasit site-ul cu totul... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aliosa mama,in sfarsit un semn de viata. Si eu am observat ca in jurul orelor acestora site-ul merge greu,probabil ca la ora aceea se reprogrameaza site-ul. Incearca sa eviti astfel de ore,si sa le salvezi a 2-a zi. Doar cu atat te pot ajuta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aliosa mama,in sfarsit un semn de viata. Si eu am observat ca in jurul orelor acestora site-ul merge greu,probabil ca la ora aceea se reprogrameaza site-ul. Incearca sa eviti astfel de ore,si sa le salvezi a 2-a zi. Doar cu atat te pot ajuta...

 

...acuma, scuza-mi cinismul MisaPyon, nu te luasem in calcul pentru un eventual ajutor(nu stiu de ce natura ar putea fi)...te intreb doar: mi-ai dat un raspuns pentru a parea "activa"?...

...ma adresez administratorilor site-lui...si bineinteles daca cineva a patit ca mine in momentul salvarii poate lasa aici un link...

...poate se indura careva de munca noastra...:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scuzele mele...nu se va mai repeta,de acum nu ma mai bag in seama ca dau coate:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

misa e singura persoana care se zbate pe aici..eu cel putin o apreciez si ms misa k ai fost singura kre m-a ajutat cand nu stiam ceva

asa..nu e vb k se doarme..e vb k cei care trebuie sa se ocupe sunt NeSIMITITI in ultimul hal .

totusi cat timp mi-am facut cont pe acest site am si drepturi si VREAU ACUM sa imi rezolvati desenele cu erori sau sa imi explicati de ce nu se poate ca sa nu mai incerc , desi am vazut f clar k celor care stiu sa cerseasca si sa fie umili le sunt date imediat raspunsuri.

Nu o sa fie cazul meu:))

am 4, 5 pag de desene pierdute si nu o sa incarc aici cu linkurile lor, singurul la care am stat si am muncit extrem de mult este :

http://www.desenatori.ro/desen-1541234.htm

dar deja am lasat rugaminti , cereri reclamatii , ms aliosa k ai incercats a ma ajuti prin adina :tease: absolut fara raspuns..

Hebe..daca ti -e frica de mine sau nu ai destula capacitate sa citesti problema , procesezi informatia ,cauti solutie, o comunici da-ti demisia !!!!

mda..las mesaje cu id ul asta fiindca eu nu am avut de la bun inceput voie sa ma loghez cu numele meu :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..."misa e singura persoana care se zbate pe aici"...eheee 'un vis', multe persoane s-au zbatut

pe aici, uite mie de exemplu, ajutorul si "munca" pe site mi-au fost rasplatite cu banarea contului pe forum(asta pentru ca incercam sa explic unele lucruri, poate putin mai dur ca exprimare)

...de accea am si deschis acest topic, pe mine nu ma deranjeaza ca se scrie si altceva in afara de subiect...ma deranjeaza ca desi topic-ul exista, sunt plangeri, nimeni nu ia masuri...

...in concluzie doar topic-urile "fierbinti" au valoare pe aici...in rest se inchid ochii voit...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a..sa nu intelegi gresit :)) nu va cunosc pe nici unul dintre desenatori si nici nu vreau :tease: ma intereseaza doar sa desenez nu sa imi fac "prieteni " :crazy:)

am zis k doar misa se zbate pe aici din exp MEA in care am pus intrebari am avut de rezolvat erori si singura persoana care m-a bagat in seama a fost ea( in loc de admini) nu sunt pe aici de asa mult timp k sa stiu cine ce a facut si nu prea ma intereseaza :o:

experienta mea nu neaga nici o alta realitate cum ar fi k tu sau altii s-au zbatut la fel sau mai mult 8) nu stiu ,nu ma bag :pope:)

 

eu vreau doar sa se rezolve erorile mele nu sa las commuri pe aici..:pope:)

stie cineva ce sa fac pt desenul :

http://www.desenatori.ro/desen-1608302.htm

e primul care totusi s-a salvat in galeria mea la neterminate nu cum le-am pierdut pe restul in ultimele 5 zile:))

ms :pope:

Editat de Un_Vis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...aham....se doarme, se doarme bine...no las' ca nu moare Aliosa dintr-o mazgalitura.... :flowers:

 

 

nu este o mazgalitura nici pe departe.daca va uitati in topicul pentru nemulturi o sa vedeti ca Hebe i-a anuntat pe programatori in legatura cu desenul dvs si vor incerca sa rezolve problema.

 

 

Mult succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×