Sari la conținut
Forum Roportal
Matei78

Cum poti sa vorbesti gratuit la Telefon international?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna

 

Pentru cei ce sunt interesati de o modalitate gratuita de a vorbi cu pritenii sau rudele plecati in afara, am descoperit ca o aplicatie romaneasca ofera aceasta facilitate intre 2 utilizatori. Practic iti faci cont si tu si cel cu care doresti sa tii legatura, apoi iti este alocat gratuit un numar de telefon de Romania, si apoi convorbirile cu optiunea Telefon intre voi sunt gratuite !!

In plus ai si messenger in care iti poti incarca toate listele de ID-uri din Yahoo, Google si restul, videotelefon gratuit, la o calitate destul de buna.

Pana acum am folosit Skype, dar facturile lunare usturatoare m-au facut sa renunt la acest serviciu. A mai incercat cineva serviciul asta?Telefon GRATIS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna

 

Pentru cei ce sunt interesati de o modalitate gratuita de a vorbi cu pritenii sau rudele plecati in afara, am descoperit ca o aplicatie romaneasca ofera aceasta facilitate intre 2 utilizatori. Practic iti faci cont si tu si cel cu care doresti sa tii legatura, apoi iti este alocat gratuit un numar de telefon de Romania, si apoi convorbirile cu optiunea Telefon intre voi sunt gratuite !!

In plus ai si messenger in care iti poti incarca toate listele de ID-uri din Yahoo, Google si restul, videotelefon gratuit, la o calitate destul de buna.

Pana acum am folosit Skype, dar facturile lunare usturatoare m-au facut sa renunt la acest serviciu. A mai incercat cineva serviciul asta?Telefon GRATIS

 

 

Acesta optiune am incercat-o cu multi ani in urma numai ca imi cerea si o carte de credit!

Parca-i prea frumos sa fie adevarat!

Oricum, am sa verific.Daca nu este cacialma iti multumesc! :o:

 

Nu uitati sa cititi si aici:

http://www.alonia.ro/termeni-si-conditii.html

Editat de Lightsome

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×