Sari la conținut
Forum Roportal
Kriss_tyna

Am nevoie de ajutor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

a, sa stea in casa sa se intrebe ce vrea de la viata :o:

 

OK.

Uite,nu-i de ras,ci de plans atunci cand un om nu stie ce vrea!

Ca-l asteapta,sexul nu dureaza prea multe ore,nu?!

Apoi sentimentul ca cineva te iubeste il cari cu tine toata ziua fara sa te simti obosit!

Strict neprofesional este atunci cand faci aluzie la gramatica unui user!

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a, sa stea in casa sa se intrebe ce vrea de la viata :o:

 

OK.

 

Da - eu asta as face. Nu m-as risipi de aiurea sa ma trezesc pe la 40 si ceva de ani plina de regrete tardive. Are 28 ani nu 18.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topic mutat.

 

Atunci ce vrei - doar putina huta-huta. De ce se mai plang cand exact asta primesc?

Pe parcurs ar vrea mai mult - chiar daca nu-si recunosc - si nu stiu pe unde sa iasa. Isi dau seama ca un barbat de genu' nu este potrivit pentru ele pentru a forma un cuplu, dar sentimentele le impiedica sa puna capat.

Simplu.

 

Daca ai incerca sa mai gandesti si din alta perspectiva decat din cea a inselatei (sa fii obiectiva, adica) poate ca ti-ai da seama cat gresesti cand ironizezi sentimentele unei... amante, nah.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Topic mutat.

 

 

Pe parcurs ar vrea mai mult - chiar daca nu-si recunosc - si nu stiu pe unde sa iasa. Isi dau seama ca un barbat de genu' nu este potrivit pentru ele pentru a forma un cuplu, dar sentimentele le impiedica sa puna capat.

Simplu.

 

Daca ai incerca sa mai gandesti si din alta perspectiva decat din cea a inselatei (sa fii obiectiva, adica) poate ca ti-ai da seama cat gresesti cand ironizezi sentimentele unei... amante, nah.

 

 

Eu gandesc nu din perspectiva inselatei ci din perspectiva unei femei care nu ar accepta pentru nimic in lume sa fie alternativa unui barbat. Ori sunt number one ori nu sunt deloc. Cand am vrut o aventura am avut o aventura, cand am vrut o relatie seriaosa am avut o relatie serioasa. Dar am stiut de fiecare data exact ce vreau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De aproape 1 an de zile , sunt intr-o relatie cu un domn de 36 de ani, insurat cu un copil acasa. Am intrat in relatia asta , nici eu nu stiu prea bine cum, dintr-o nebunie.

 

Da, i-am dat bani, initial imi cerea cu imprumut diferite sume, ba ca e copilul bolnav, ba ca trebuie sa i-a de mancare etc . Stiu ca sumele astea de bani nu le voi mai vedea niciodata inapoi si nu sunt unele mici.

In afara de asta, oarecum de curand am aflat ca nu as fi singura ( singura care-i da bani , da). Domnul are o problema, nu conteaza cine este d-ra, d-na, important e sa pice careva indiferent de conjunctura.

Problema mea este ca nu ma pot opri. Stau seri la randul in casa sperand ca va veni.....vine , dar cand are el chef. .

 

 

Esti amanta de vis nu pentru soti, pentru sotii. Ah, de si-ar gasi al meu sot o amanta ca tine, ce bine ar fi !!!

:o:

Editat de Verid

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Strict neprofesional este atunci cand faci aluzie la gramatica unui user!

 

Back off.

 

Da - eu asta as face.

 

Naspa. Statul in casa duce la depresie si alte lucruri urate care nu vrem sa ni se intample, nu? :mellow:

 

Poate sa se gandeasca la ce vrea sa faca si in timp ce face ceva stimulant, care ii tine mintea ocupata, PANA SCAPA DE ALA, pentru ca ii este nociv din toate punctele de vedere. Despre asta era vorba.

Pe urma se gandeste si ce vrea mai departe, cate o problema pe rand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in unele SC functia dr director vanzari implica mai mult timp decat crezi tu!

Stiu ce afirm!

 

A zis ca sta serile si ASTEAPTA, deci ii mai ramane timp pe langa functia aia de director.

 

 

Daca citeai topicul ai fi vazut ca am fost primul care i-a dat un raspuns foarte rapid si la subiect! :blow:

 

Felicitari, asta nu inseamna ca nu mai e cazul sa citesti restul mesajelor cu atentie.

 

Sa-si foloseasca timpul liber intrebandu-se ce vrea de la viata. Cand le aud cu am intrat intr-o relatie cu un om insurat , nu vreau sa-l divortez, etc. Atunci ce vrei - doar putina huta-huta. De ce se mai plang cand exact asta primesc?

 

:crazy: TOT?! Zi de zi? Ooo shit! Ar putea sa se faca filosof, in cazul asta.

Se plange ca isi mai si plateste partidele alea de huta huta, mie asa mi s-a parut. Nu ca e amanta.

 

Uite,nu-i de ras,ci de plans atunci cand un om nu stie ce vrea!

Ca-l asteapta,sexul nu dureaza prea multe ore,nu?!

Apoi sentimentul ca cineva te iubeste il cari cu tine toata ziua fara sa te simti obosit!

Strict neprofesional este atunci cand faci aluzie la gramatica unui user!

:cry:

 

Ha?! De unde reiese ca o iubeste?

 

Da - eu asta as face. Nu m-as risipi de aiurea sa ma trezesc pe la 40 si ceva de ani plina de regrete tardive. Are 28 ani nu 18.

 

Mai bine se trezeste la 40 ca a stat prea multi ani si a reflectat in fiecare seara, inchisa in casa, la viata ei. Mai misto asa.

 

 

Unde l-ati dus?! :mellow:

 

O sa te rog sa nu mai comentezi dupa interventiile moderatorilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba,eu am spus sa-l lase,ca asteapta seara ,ma refeream la orice parte barbateasca(reiese din comentariul anterior)

Iar de sentimentul de dragoste ma refeream in general.

Da`n fine,sa o lasam asa!

 

 

Cat despre comentariul la postul Cristinick am spus clar ca e o gluma!

Daca se simte jignita eu imi cer scuze acum si aici.Nu asta a fost intentia!

:mellow:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×