Sari la conținut
Forum Roportal
Kriss_tyna

Am nevoie de ajutor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu mai aruncati cu pietre....femeia a intrebat doar cum ar putea iesi din situatie. Cel mai simplu este sa cauti pe altcineva care poate nu o sa iti placa la fel de mult dar te va ajuta sa uiti. Daca poti, corect ar fi sa rupi orice legatura cu x fara a te folosi de alta persoana.

De ce mă compromiți?

Lume crudă...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca primesti exact ce ti se cuvine. De-ar pati toate amantele ca tine. Scuza-ma n-am nici un fel de compasiune. Tipul pe care l-ai gasit este exact la fel de moral ca si tine - cine se aseamana se aduna. Cand ai sa te schimbi se va schimba si situatia ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intentia mea nu a fost sa arunc cu pietre, ci sa o fac sa se supere pe ea insasi, pentru situatia in care se complace.

Ea STIE cum sa iasa, dar nu e in stare.

 

Dadeam cu pietre daca-i aratam greseala de gramatica pe care a facut-o, dar nu are legatura cu subiectul.

 

Uite o idee, inscrie-te la o sala, daca nu mergi deja, la un curs de goblenat, pictat, fotografie, limbi straine, ceva. In sensul ca umple-ti timpii morti, ca sa nu mai ai timp sa il astepti.

 

 

Ce tot indrugi?!

E tanara are 28 de ani iar sangele ei clocoteste si tu o trimiti la crosetat?!

Hai sa fim seriosi!

Are nevoie de dragoste,sex nu de croset!

Mai reflecteaza putin,ea este om de afaceri...Are timp de asa ceva?

Este perfect constienta unde a gresit si vrea o solutie rapida si valabila! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am glumit, n-o trimit la crosetat, daca ati avea un pic de simt al ironiei, nu v-ati mai trezi in vorba aiurea.

NU e om de afaceri, e angajata ca director de vanzari, presupun ca are si ea timp liber, ca orice om care munceste. Sa se duca la o sala de fitness sau la un curs interesant, nu ii ia 8 ore pe zi, 7 zile pe saptamana.

 

Daca esti asa destept/desteapta, da tu solutia aia rapida si viabila. O STIE, dar nu o poate pune in aplicare, de cate ori sa mai repet?!

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are 28 ani - adica in mod normal e la varsta la care stie ce vrea de la viata. Daca vrea sex exista barbati insurati sau mai putin insurati care sa-i ofere asa ceva - fara complicatii. Daca vrea sa-si faca o familie a ei - atunci e timpul sa caute un barbat care-si doreste acelasi lucru - de preferinta unul neinsurat si sa-si faca o familie a ei. Tricotat, crosetat, cursuri de limbi straine, sala etc - ma indoiesc ca are prea mult timp liber si n-are ce face cu el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ea a zis asa:

 

Stau seri la randul in casa sperand ca va veni.....

 

Inseamna ca timp ARE. Voi nu sunteti normali, un om in viata nu face altceva in afara de munca?! Voi numai munca stiti, nu aveti si voi timp liber? :o:

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am glumit, n-o trimit la crosetat, daca ati avea un pic de simt al ironiei, nu v-ati mai trezi in vorba aiurea.

NU e om de afaceri, e angajata ca director de vanzari, presupun ca are si ea timp liber, ca orice om care munceste. Sa se duca la o sala de fitness sau la un curs interesant, nu ii ia 8 ore pe zi, 7 zile pe saptamana.

 

Daca esti asa destept/desteapta, da tu solutia aia rapida si viabila. O STIE, dar nu o poate pune in aplicare, de cate ori sa mai repet?!

 

 

in unele SC functia dr director vanzari implica mai mult timp decat crezi tu!

Stiu ce afirm!

Nu am precizat ca sunt destept,tu ai insinuat-o si o iau ca pe compliment!

Daca citeai topicul ai fi vazut ca am fost primul care i-a dat un raspuns foarte rapid si la subiect! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-si foloseasca timpul liber intrebandu-se ce vrea de la viata. Cand le aud cu am intrat intr-o relatie cu un om insurat , nu vreau sa-l divortez, etc. Atunci ce vrei - doar putina huta-huta. De ce se mai plang cand exact asta primesc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×