Sari la conținut
Forum Roportal
Ciocârlan

Alianţa PSD-PNL-PC

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Din punctul meu de vedere PC si Voiculescu nu ar trebui sa existe pe scena politica. Nu cred ca exista sau poate exista un personaj mai detestabil ca Voiculescu. Poate Vantu dar acesta nu este in politica ci doar sustine anumiti politicieni in speranta ca o sa ii satisfaca interesele. Oricine se asociaza cu Voiculescu este la fel ca acesta. Dupa ultimele sondaje PNL a inceput sa scada. Nu stiu daca alianta asta este motivul dar probabil ca este.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu chiar vorbesti serios? Dai ca exemplu o comuna?

 

Pai alt scrutin nu avem la indemana. Cand o fi unul mai la oras o sa vedem ce iese acolo.In 2012 o sa vedem pe national cum iese tot ce am zis eu .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai alt scrutin nu avem la indemana. Cand o fi unul mai la oras o sa vedem ce iese acolo.In 2012 o sa vedem pe national cum iese tot ce am zis eu .

 

Ma scuzi te rog dar tocmai l-am amintit pe cel in care pedeleul Raducanu a pierdut in fata liberalei Campeanu.

Din cite stiu liberalii sint in aceasta alianta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu sigur ,dar am impresia ca liberala Campeanu a castigat sustinuta doar de liberali si pe timpul cand PC-ul era langa PSD. De cand avem alianta PNL&PC si mult trambitata alianta si cu PSD, scrutinul ala local din comuna Baru este primul si singurul in noua situatie. Iar rezultatul este ala care este.

Bine,atunci sa mai asteptam sa vedem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din punctul meu de vedere PC si Voiculescu nu ar trebui sa existe pe scena politica. Nu cred ca exista sau poate exista un personaj mai detestabil ca Voiculescu. Poate Vantu dar acesta nu este in politica ci doar sustine anumiti politicieni in speranta ca o sa ii satisfaca interesele. Oricine se asociaza cu Voiculescu este la fel ca acesta. Dupa ultimele sondaje PNL a inceput sa scada. Nu stiu daca alianta asta este motivul dar probabil ca este.

 

Din punctul meu de vedere PDL si Basoiu nu ar trebui sa existe pe scena politica. Nu cred ca exista sau poate exista un personaj mai detestabil ca Basoiu. Poate Cocos, fratii Paunescu, Casuneanu, Popoviciu, Falca etc dar acestia nu sint in politica ci doar sustin anumiti politicieni in speranta ca o sa le satisfaca interesele. Oricine se asociaza cu Cocos, Paunescu, Casuneanu, Popoviciu, Falca este la fel ca acestia. Dupa ultimele sondaje PDL a inceput sa scada .

:o: :bye: ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unii sant de parere ca PC, PNL, PRM, UDMR, sant clone PSD. Pare foarte probabil din moment ce seamana atat de mult in discurs. Un discurs de origine rasaritean-asiatica, :o: un discurs mincinos, de invrajbire, dezorganizare institutionala; repetat cu obstinatie cand sant in opozitie iar cand acced la putere prada fara masura -parazitii isi omoara gazda, nu stiu s-o exploateze rational.

Pe masura ce vom afla mai multi dintre noi ca nu soarele se'nvarte in jurul pamantului, cand cei mai multi vom intelege valorile occidentale, aceasta struto-camila se va tot micsora. Timpul ii deserveste. Doamne ajuta. :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din punctul meu de vedere PDL si Basoiu nu ar trebui sa existe pe scena politica. Nu cred ca exista sau poate exista un personaj mai detestabil ca Basoiu. Poate Cocos, fratii Paunescu, Casuneanu, Popoviciu, Falca etc dar acestia nu sint in politica ci doar sustin anumiti politicieni in speranta ca o sa le satisfaca interesele. Oricine se asociaza cu Cocos, Paunescu, Casuneanu, Popoviciu, Falca este la fel ca acestia. Dupa ultimele sondaje PDL a inceput sa scada .

:o: :bye: ;)

 

Tu gandesti pur si simplu politic si pe zvonuri media. PDL a scazut pana anul trecut in octombrie...de atunci nu a mai scazut.

 

O fi scăz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu gandesti pur si simplu politic si pe zvonuri media.

 

Formulare corecta : EU GINDESC ! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Formulare corecta : EU GINDESC ! :bye:

 

Toti gandim dar doar unii o facem bine. :o: Eu sunt convins ca Voiculescu o sa vina din nou la putere intr-un fel sau altul si nu o sa se intample nimic...nu o sa curga nici un fel de lapte si miere. O sa spuna ca PDL este devina ca ei nu pot da mai multi bani...o sa vedem mai putini corpupti pe la TV ca sunt prinsi de justitie...cel putin din partea PSD, PNL, PC nu o sa fie nimeni ca si cum acolo ar fi numai oameni onesti...in continuare o sa vedem multa prosteala cu TV-ul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×