Sari la conținut
Forum Roportal
abcdefghj

voi ce ati face?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce ati face daca ati avea o prietena cu varsta d 20 de ani si i-ar fi frica sa stea prea mult afara.Ceva de genu daca iese la ora 4 afara la ora 8 sa fie in casa ,si daca a stat mai mult fara sa si dea seama si sa intre in panica ,sa nu te mai intelegi cu ea?ce ai face daca ai afla ca parintii ei o cearta mereu ,si ca i stau pe cap ,ca o pun sa faca curat in toata casa ,sa spele faianta,aragaz,farfurii ba chiar sa faca si de mancare ,ca doar e fata si aia trebuie.Si care n-ar avea timp nici sa si faca temele pt facultate la timp ,apoi sa iasa si ea afara?Ce ati face daca v-ati vedea cu prietena voastra doar din weekend in weekend,ceva de genu sambata,rareori si vineri,sau duminica?

 

voi cat timp petreceti cu prietenele voastre?Pe ele le cearta daca ar pleca o seara de acasa?

 

Astept raspunsuri si sper sa nu luati in gluma ca eu...sunt foarte dezamagit dupa o relatie d 2 ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti dezamagit ca are niste parinti dementi?

ce poate sa faca ea, sa fuga cu tine in lume?

 

gaseste-ti alta mai libera, daca esti asa dezamagit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca o iubesti suficient incat sa nu regreti faptul ca nu e relatia perfecta, ci e relatia cu ea...ii faci fata.

 

daca nu, te duci de-a berbeleacul si lasi loc sa vina altul care sa fie in stare sa faca fata situatiei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

TU te simti singur?? Dar te-ai gandit cum se simte EA? Crezi ca ea nu vrea sa stea mai mult cu tine? Ai incercat sa o ajuti in vreun fel?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ,sunt dezamagit ca ma simt singur.Nu e vb d fugit in lume.Nu ma atacati

Eventual incercati sa va mutati impreuna...ideea e, sa nu victimizezi tu. canu e cazul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau pentru fata aia dar cred ca este evident ca o sa scape de parintii ei numai daca fuge de acasa .

 

Totusi e bine ca va vedeti din cand in cand si intr-o buna zi o sa se schimbe treaba .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am facut si eu ce am putut.Am sustinut o.Si daca ma cheama la ora 2 noaptea ,normal ca ma duc pentru ea.

Si ea spunea ca o sa se schimbe lucrurile un oic cate un pic,si chiar incerca si ea cat putea sa schimbe situatia.

doar ca acum a ajuns sa se resemneze si mai mult mai da si vina pe mine...au fost situatii cand nu mai suporta deloc sa stea in casa aia...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eventual incercati sa va mutati impreuna...

 

ea e studenta, cu ce sa se intretina? Probabil nici el nu e mai cu mot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cred ca o sa se schimbe lucrurile un pic cate un pic , asa ca in maxim 3 ani o sa se schimbe treaba , adica dupa ce fata isi gaseste un job si este "pe banii ei " .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×