Sari la conținut
Forum Roportal
Andreaandrea

Un sfat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna seara tutror.nici nu stiu cum sa incep.am o relatie cu un baiat de 1 an jumate.problema e ca suntem la distanta...am fost dezamagita de foarte multe ori pana in prezent.il iubesc foarte mult.as putea spune ca nu stiu as vrea sa imi petrec cu el toata viata,pur si simplu cand nu sunt cu el sunt trista imi apar o mie de ganduri incep sa plang...nu am chef de nimic.nimic si nimeni nu mai conteaza in afara de el.as vrea sa nu mai fie asa sa pot sa ma indepartez de el sa ma detasez....sa ma concentrez asupra altor lucruri...mai rau e ca a inceput sa imi faca diferite faze nu destul de grave dar nu stiu il credeam altfel,si fazele astea imi provoaca o mie de ganduri ma simt dezamagita...un sfat as vrea va rog sincer sa nu radeti ...o incurajare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.nimic si nimeni nu mai conteaza in afara de el.

Ba conteaza cineva mult mai mult : tu ! Termina cu prostiile si nu mai tolera elemente toxice in viata ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba conteaza cineva mult mai mult : tu ! Termina cu prostiile si nu mai tolera elemente toxice in viata ta.

problema care e si nu imi da pace in afara fazelor eu sincer iam facut sex oral unui prieten imi pare rau acum ma simt ca o curva si el mi-a spus ca nu ar accepta chestia asta adica ca s-ar desparti de mine daca ar afla ceva de genul asta....:-((((nu stiu am impresia ca nu voi mai gasi vreun alt baiat ca el...pentru ca se comporta frumos pe de o parte :)(((((((

Editat de Andreaandrea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sexul ala oral l-au facut cand erai cu actualul sau inainte ? De ce sa te simti ca o curva ? Numai curvele fac sex oral in opinia ta sau cine ti-a bagat in cap chestia asta ?

Vezi ca risti sa primesti sfaturi de la multe curve pe aici. :-

 

Daca ai facut chestia inainte sa fii cu el, nu-i treaba lui. Daca s-ar desparti de tine pentru asa ceva, ureaza-i drum bun. Nu ai nevoie de unu ca asta. Iar baieti vrednici care se comporta frumos vei mai intalni in viata. Asta sa fie baiul.:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ARE YOU STUPID ???

 

Cati ani ai ? Ce sunt cu problemele astea de rahat ?

 

Nu tolera agresori psihici in viata ta ! Daca nu-i convine ceva din trecutul tau sa se duca dracu' la manastire sa-si ia prietena casta d-acolo, ca vad ca da pe dinafara orgoliul din el. Mascul pe **** mea. Ce mor eu pe putzoii astia.

 

Daca vezi ca e bou si refuza ceea ce ii oferi, da-l dracu' si ofera-i altuia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ARE YOU STUPID ???

 

Cati ani ai ? Ce sunt cu problemele astea de rahat ?

 

Nu tolera agresori psihici in viata ta ! Daca nu-i convine ceva din trecutul tau sa se duca dracu' la manastire sa-si ia prietena casta d-acolo, ca vad ca da pe dinafara orgoliul din el. Mascul pe **** mea. Ce mor eu pe putzoii astia.

 

Daca vezi ca e bou si refuza ceea ce ii oferi, da-l dracu' si ofera-i altuia.

 

Exact asta cred si eu.Cred ca problema lui e legata de faptul ca daca ar stii ca tu ai mai facut sex oral altora,i-ar fi scarba de tine sau ceva de genul.Ceea ce e o prostie,pentru ca orice baiat de pe planeta asta si-ar dori ca prietena lui sa stie si sa-i si faca sex oral.Si daca te-ar iubi,oricat de cuminte zici tu ca e,te-ar accepta asa cum esti.

Editat de Oana Diana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
l-am facut inainte cand nu eram cu el :)

Atunci asculta ce zice Scorpionul. Nu mai repet si eu. :-

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×