Sari la conținut
Forum Roportal
Vare_valentina

Cum il dau in judecata?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum pot sa il dau in judecata pe Jugulator fiindca din cauza lui ma doare ochii?

 

da, da, si pe mine ma doare burta de ras, cum pot sa va dau pe toti in judecata si totusi sa raman anonima? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, da, si pe mine ma doare burta de ras, cum pot sa va dau pe toti in judecata si totusi sa raman anonima? :P

Eu te-as da in judecata...ne calomniezi! Cum putem noi sti ca te doare burta DOAR de la ras?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scumpa doamna mica si curioasa, te dau in judecata! Ai bani sa platesti jignirea adusa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Orice sfat imi dati e bine venit. Care e primul pas pe care trebuie sa il fac?

 

Primul pas care trebuie sa il faci e sa mergi la politie si sa faci o plangere si ei trebuie sa se ocupe sa afle cine a trimis mail-ul. Si politistii chiar daca nu vor zice nimic de fata cu tine, cand vei pleca cu siguranta vor rade.

Pasul urmator o data ce a fost identificat individul care a trimis mailul e sa incepi un proces civil impotriva lui. Aici trebuie sa vorbesti cu un avocat sa vezi ce sanse de castig ai si ce ai putea obtine in cel mai bun caz.

 

Oricum in viitor eu iti recomand sa stergi spamurile sau sa renunti complet la adresa de mail si asa o sa scapi de multe probleme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu stiu sigur ca toate problemele mi-au aparut de la poezia asta pe care cineva a trimis-o cu rea intentie.

Eu zic sa mergi la vrajitoare.

Ai macar sansa sa te bage in seama si sa te lase si fara bani.

Legal n-ai nici o sansa.

Nimic ..nada..zero...decat eventual sa atragi atentia si sa zbori spre balamuc. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P Sa vina repede Dimineata cu un popa sa faca o sfestanie sa curete locul, altfel se va inmulti numarul de migrene pe m2, din lipsa obiectului de activitate... :D

Ce amuzant esti tu cu bancurile astea cu popi ouate pe unde apuci, ca o baba intoxicata cu paracetamol

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai acestia cu procesele... fiti antena: am prieteni de la Ucraina, da? Igor si Burian, baieti buni cu Kalashuri. Au ei grija sa nu mai apucati sfirsitul procesului! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca blestematia a fost comisa de vecin.Nu este clar pentru toata lumea?

Qui prodest ,acolo ne invata teoria dreptului sa cautam.Mie imi este clar ca beneficiar ar fi trebuit sa fie vecinul,daca nu aparea nenorocita aia de durere de cap. Ce este drept , nu am luat la cunostiinta toata poezia ,deci nu stiu daca nu cumva are si complici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×