Sari la conținut
Forum Roportal
Vare_valentina

Cum il dau in judecata?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu pot sa cred ca Pippo a rostit asemenea cuvinte :D

:o:

Pana la urma, a beli si p*la sunt cuvinte care fac parte din vocabularul limbii romane . Niciunul dintre ele nu exprima amenintari, santaje sau alte chestii de genul asta, prin urmare nu vad unde-i problema impricinatei.

Eu nu cred ca -i topic la misto , ba cred ca foamea de bani a devenit atat de mare in Romania, incat oamenii sunt in stare sa se lege de orice pentru a face rost de ei.

 

Ce am spus eu asta vara, a fost ca daca cineva vine in ograda mea sa-mi taie gatul, i-l tai eu primul. E cu totul alceva.

Stiu sigur ca ai scris explicit , de mai multe ori, despre f*tutul in c*r, folosind exact cuvintele astea ( numai ca tu nu te-ai cenzurat, ca mine) . Stiu pentru ca nu-mi venea sa cred ca tu stii asta si a fost prima data cand m-ai dezamagit. :D

Ai luat si na-na suspend pentru asta, asa ca.... ne vedem al proces? :P

Editat de Sheeva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D

Pana la urma, a beli si p*la sunt cuvinte care fac parte din vocabularul limbii romane . Niciunul dintre ele nu exprima amenintari, santaje sau alte chestii de genul asta, prin urmare nu vad unde-i problema impricinatei.

Eu nu cred ca -i topic la misto , ba cred ca foamea de bani a devenit atat de mare in Romania, incat oamenii sunt in stare sa se lege de orice pentru a face rost de ei.

Aha. Si cere sfaturi pe forumul avocatesc roportal :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu sigur ca ai scris explicit , de mai multe ori, despre f*tutul in c*r, folosind exact cuvintele astea. Stiu pentru ca nu-mi venea sa cred ca tu stii asta si a fost prima data cand m-ai dezamagit. :D

Ai luat si na-na suspend pentru asta, asa ca.... ne vedem al proces? :P

Si eu care credeam ca te-a dezamagit ideea ca in anumite situatii probabil as putea ucide...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca este ca si cum as da eu in judecata protv fiindca de la stirile lor ma doare capul.... sanse de castig 0 . In fine, la tine este mai mult ca sigur un spam, dar oricum e foarte greu sa demonstrezi cine ti-e trimit mail-ul...Si imposibil sa demonstrezi ca de acolo te doare capul... Vorbim aici doar ca sa ne mai usam putin tastatura, atat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu care credeam ca te-a dezamagit ideea ca in anumite situatii probabil as putea ucide...

Of, n-ai inteles nimic. Pe fata o dezamageste ca in loc sa f*ti unde trebe, tu ai f*tut in c*r. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu care credeam ca te-a dezamagit ideea ca in anumite situatii probabil as putea ucide...

Mnop. Oricum, daca tot e sa fiu porcoasa , daca ai fi ucis, ai fi ajuns in puscarie si ajungeai tot la .... :P

M-am dezamagit faptul ca te-ai enervat atat de mult incat sa fii singurul care spunea lucrurilor pi romanesti, dintre cei care postau pe acolo.

 

Of, n-ai inteles nimic. Pe fata o dezamageste ca in loc sa f*ti unde trebe, tu ai f*tut in c*r. :D

Ai mancarimi, lately? Te-am mai vazut cu avant si pe alte topicuri. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-am dezamagit faptul ca te-ai enervat atat de mult incat sa fii singurul care spunea lucrurilor pi romanesti, dintre cei care postau pe acolo.

M-am exprimat direct pentru claritate. Ma exasperase incapatanarea irationala a unor interlocutori, astfel incat am incercat sa fiu cat se poate de exact. Greseala mea, deoarece intelegerea nu se prinde oricat de exact ai fi, de cel ce nu bunavoieste sa inteleaga. Acum ma autoexclud din dispute rationale cu intercutori irationali sau care nu doresc sa inteleaga ceea ce este in afara dogmelor, crezurilor, ideilor lor. Imi pare rau. Mi-am dat seama ca asa nu merge in nici un caz. - este un principiu universal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai mancarimi, lately? Te-am mai vazut cu avant si pe alte topicuri. :D

Din cand in cand ma mai mananca si pe mine. Mai ales cand vine iarna si n-am de lucru... stii, eu iarna hibernez. :D

 

Sa te intreb cu ce avant m-ai vazut?... sau mai bine nu! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×