Sari la conținut
Forum Roportal
florycik_sweet

Nu stiu ce sa cred

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna sunt Maria si am 17 ani...povestea mea incepe asa.. Am cunoscut un baiat in sat cand ma duceam la discoteca,el nu locuieste q mn in sat ,dar totusi sta foarte aproape. Prietena mea statea cu prietenul lui cel my bun si asa am inceput sa vb si eu cu el..am inteles ca ii placea foarte mult de mne,prima data nu mi-a placut de el vorbeam decat asa k sa nu zica ca sunt taranca :blink:@.. Pana cand intr-o zi mi-a zis daca vr sa stau q el..nu stiam ce sa fac..pur si simplu,mi se parea dragutz dar nmc my mult..in fine i-am zis ca da... la inceput ne intelegem bne,normal orice om la inceput este bun,dar dupa :-j Au trecut 5 luni in kre incepusem sa tin foarte mult la el... dar a intervenit si chestia aia... bineinteles am zis nu direct,nici nu ma asteptam sa-mi zica,dar a facut-o.. M-a my lasat un timp,dar tot acelasi raspuns i-am dat.. Mi-a zis ca o relatie se bazeaza foarte mult pe chestia aia :lol:< si daca nu vreau my bn ne despartim.. Pur si simplu nu my stiam ce sa fac,daca il pierdeam :spiteful::(:spiteful::( chiar nu vroiam,dar nici chestia aia nu vroiam sa fac :spiteful: Chiar m-a rugat sa-l las,sa nu-l my caut qm pot sa-i zic ca tin la el knd eu nu fac chestia :spiteful: asa mi-a zis...eram confuza..eram mica nu vroiam....dar si daca il pierdeam stiam ca o sa sufar mult :D< In fine i-am zis ca sa ma my lase un timp..a zis ok.. dupa cva timp i-am zis ca da ...m-am intalnit q el,dar cand a venit momentul acela i-am zis ca nu pot sa fac asa cva..el s-a enervat ca cica imi bat joc de el si tot asa :spiteful:@ ...Au my venit zile exact ca astea...pana cand s-a intamplat si am facut-o...am zis ca ce o fii o fi si tineam mult la el..nu-mi venea sa cred la inceput sa nu-l vad si acum sa mor dupa el :spiteful:< In fine da adev este ca ne intelegem super bn dupa aceea cu toate ca ne my certam asa din prostii... sa va zic direct ca sa nu my stau aici sa scriu toata povestea,va zic ca intr-o zi l-am mintit ca eram acasa dar defapt eram afara,cand s-a prins ca l-am mintit din mom acela am fost zero pt el..mi-a zis ca nu se astepta la asa cva din partea mea... Mi-a zis sa-l lass etc eu il kutam in disperare timp de o jum de an m-am rugat de el sa ma ierte chiar imi parea rau.. Stiti ce mi-a zis "da vb q tn nu am nmc q tn asta este m-ai mintit,daca vrei ne my intalnim doar sa............nimic my mult,nu my vreau relatie ca m-am saturat prin ce am trecut cu tn nu my vreau sa trec" cand am auzit am inceput sa plng etc.....in fine am zis ca asa ramane q toate ca dupa ce ma intalneam q el ii strigam mereu ca el sta cu mn doar ca sa ma f..... si etc...lui nu-i placea cand ziceam astea,dar defapt ma int cu el doar ca sa fiu langa el ....pana la urma ziceti-mi sh mie oare chiar a tinut la mn,dc vr sa ne my int doar sa ne f... vreau sa-l uit dar nush qm k tin la el... knd ne int ne intelegem bn este ca sh kum am fi impreuna,dupa intalnire vb ore intregi la tel,el imi pov cf eu la fel...oare ce sa inteleg din asta... :spiteful::(:spiteful:: raspundeti-mi sh mie va rog:*:yahoo::(:(:(:(:(:(:(:(:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu se poate citi, scrie romaneste.

Ei Amareno shi tu akm. Nu shtii citi prntre randuri fata. T-iam fkut un rezmat. :blink:

 

 

Buna sunt Maria si povestea mea incepe asa..

 

q mn in sat , cel my bun asa k @.. vr sa stau q dar nmc my mult..in fine bne kre my un timp my bn nu my stiam knd dupa cva timp q el si tot asa @ ... In fine adev bn my fost zero cva lass etc e... kutam o jum da vb q tn nu am nmc q tn plng etc.....in fine q cu mn sa ma f..... si etc.......pana la urma mn,dc vr my int doar sa f... dar nush qm k.. knd ne int bn este ca sh kum imi pov cf ...

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

'Ra-tzi ai dr3q de tzar@n1 !

 

Flolicico, din povestea ta eu deduc ca ai cap numai ca sa nu te ploua-n gat. Lasa-l dracu' de taran, chiar daca si tu ai "beneficiat" de acelasi tip de educatie. Nu ai dat de un baiat bun. Lasa-l, da-l in ***** lui de ***** obosit cu toate fentele si figurile lui de ***** ! Pune mana si educa-te, altfel o sa o duci foarte greu in viata amoroasa, ca numai de tarani obositi o sa ai parte, care sa vrea sa te tina-n casa, cu **** si atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dc nu se poate citi =))

 

Qm sa-l las daca tin la el,nu pot :haha: aa si mi-a zis ca sa-l las un timp asa si dupa o sa-mi zica el cand vrea relatie.. vreau si eu sfaturi.. voi poate radeti,dar mie mi-e foarte greu,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu mai scrii ca pe sms-uri, asta era ideea, ca aici mai suntem si de-astia mai bosorogi care nu inteleg codurile astea ale tineretului din ziua de azi.

Fa si tu un efort si scrie ca la scoala, asa cum fac si cei care-ti raspund, efortul sa-ti citeasca .. mesajul...jele.

 

Ei Amareno shi tu akm. Nu shtii citi prntre randuri fata. T-iam fkut un rezmat.

 

Daca-ti zic ca ma doare capul, dupa rezumatul tau, ma crezi? :haha: Tu-mi vrei raul! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×