Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna...Ma numesc Rux , am 16 si am o poveste de iubire ..careia nu-i gasesc solutie..La inceputul anului am cunoscut un baiat..el e intra 9-a, eu fiind a 10..ne-am imprietenit si la balul bobocilor am stat numai impreuna , dupa mai multe iesiri am stat impreuna.eu sunt de dimineata la scoala ,el fiind de dupa amiaza si ne vedeam cand terminam orele.(ma duceam la el la clasa..) .totul bine pana cand a inceput sa vorbeasca pe facebook cu o fata din scoala si zicea ca se duce pe la ea..eu am vazut convorbirea si m-am suparat..dar l-am iertat si am trecut peste..nu a mai vorbit cu ea.vorbeam tot mai putin si imi trimitea mesaje foarte seci...mi-a spus ca niciodata nu i-a fost dor de mine , si ca nu simte ceva profund..eram la un spectacol la scoala..si eram in vestiar si ne-am certat si m-a lasat acolo si a plecat am inceput sa plang si a venit inapoi si mi-a zis : eu plec ..i-am raspuns: tu chiar vrei sa pleci? a zis : da. a pelcat am inceput sa plang mai rau si pe mess mi-a zis ca sunt ca toate ca am plans sa ma vada lumea , dar nu m-a vazut decat prietena mea si un prieten de al lui.l-am iertat si pentru asta..eram in scara cu el si l-am intrebat daca tine la mine si mi-a zis ca nu.ne-am certat si tot asa am inceput sa plang si mi-a zis : iar ma iei cu plansul ? si am plecat si nici nu a indraznit sa vina dupa mine...era ziua cand implinisem o lunaeram certati , mi-a zis sa vin la el..si nu am vrut pentru ca el incercase sa-mi puna mana intre picioare si pe fund si nu l-am lasat .s-a suparat ca nu am vrut sa ma duc si ne-am certat..in seara de revelion i-am trimis un msg : Multumesc pentru amintiri..si mi-a raspuns: cp (cu placere)..nu am vb cu el vreo 2 zile si tot intra pe mine si imi trimitea niste videoclipuri ..credea ca mi-a trecut si am vorbit cu el si i-am zis: nu faci nimic sa ne impacam? si a inceput sa zica ca e vina mea si de aia nu face nimic..si i-am zis sa ne impacam si a dat de inteles ca nu vrea...si i-am zis ca nu o sa0l mai caut niciodata si apoi m-a sunat incercand sa ma faca sa rad crezand ca imi trece..si nu pot sa-l uit.pentru ca il vad la scoala cand termin orele .doar ne salutam..incerc sa-i fiu indiferenta dar vad ca nu zice nimic..mentionez ca a vrut sa se intalneasca cu o prietena spunandu-i ca o place si prostii din astea..dar aia nu a vrut..CE SA FAC?:airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

clasa a 9,ce amintiri,oricum este cea mai grea treapta,de liceu...sa zic romaneste...multe deflorari,mari iubiri,mari sperante.

Sfatul meu...daca tot continua a fi don juan,incurca-te cu vreun prieten bun de a lui,si ajungi sa fii marea lui iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna...Ma numesc Rux , am 16 si am o poveste de iubire ..careia nu-i gasesc solutie.. ..CE SA FAC?:spiteful:

Am citit , insa unde e povestea aia de iubire ? :blink:

 

 

Iubirea inseamna atat de multe lucruri ... iar unul dintre ele este respectul . :D

 

 

Buna...Ma numesc Rux , am 16 si am o poveste de iubire ..careia nu-i gasesc solutie.. ..CE SA FAC?:spiteful:

Am citit , insa unde e povestea aia de iubire ? :lol:

 

 

Iubirea inseamna atat de multe lucruri ... iar unul dintre ele este respectul . :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×