Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce as ignora-o? Ar fi cam nepoliticos...

 

@The_Blake: O simpla floare? Esti sigur ca ar fi potrivit? Nu e profa de chimie sau doamna care mi-a facut un serviciu. Totusi am sa incerc cu prima ocazie ^_^ Se apropie Valentine's Day

 

De asemeni, as vrea sa stiu cum s-ar manifesta daca m-ar placea. Daca exista vre-un semn, un cod :> care sa-mi indice o eventuala atractie...

 

 

Vai de capul meu ce-au mai ajuns florile in ziua de azi..spaga si recompensa ieftina. Incearca cu o floare baiete..Nu i-o vantura pe sub nas...scoate-o din buzunarul interior al gecii. Scapa de cozile lungi....si de numarul mare de flori. Una singura..calda si ascunsa. Si inca ceva..renunta la clisee..fara trandafirul rosu..poate fi orice altceva...o margareta de exemplu.Ii spui ca ai simtit ce e cea mai naturala fata..ii spui prostii..sau nu ii spui nimic. mai bine asa...pui gura si o saruti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vai de capul meu ce-au mai ajuns florile in ziua de azi..spaga si recompensa ieftina. Incearca cu o floare baiete..Nu i-o vantura pe sub nas...scoate-o din buzunarul interior al gecii. Scapa de cozile lungi....si de numarul mare de flori. Una singura..calda si ascunsa. Si inca ceva..renunta la clisee..fara trandafirul rosu..poate fi orice altceva...o margareta de exemplu.Ii spui ca ai simtit ce e cea mai naturala fata..ii spui prostii..sau nu ii spui nimic. mai bine asa...pui gura si o saruti.

 

Da. Pur şi simplu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O simpla floare? Esti sigur ca ar fi potrivit? Nu e profa de chimie sau doamna care mi-a facut un serviciu. Totusi am sa incerc cu prima ocazie :blink: Se apropie Valentine's Day

asa...ca sfat de viitor...cadourile cele mai placute se fac atunci cand nici nu te astepti...sper ca intelegi ideea 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×