Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare tuturor. Vin cu o dilema spre rezolvare. M-as putea caracteriza tanar, foarte tanar. Am 14 ani si.. imi place de o fata. E cea mai amuzanta, frumoasa si.. ma rog, poate ce-mi place mie altuia nu i-ar placea. Pentru mine, am ajuns la concluzia ca este fata perfecta.

O plac enorm de mult, cand am inceput sa ii spun ca o plac, mai pe departe.. ca sa nu isi dea seama prea mult, a bagat replica "Noi.. suntem ca fratii" - Am gresit si am facut o fata dintr-asta :>

 

Cum as putea sa o cuceresc? Este in clasa cu mine, ne vedem zi-de-zi. Cum as putea sa ii arat cat de mult o plac. De multe ori ma intreb, ce-si doreste, ce ar vrea sa vada de la mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare tuturor. Vin cu o dilema spre rezolvare. M-as putea caracteriza tanar, foarte tanar. Am 14 ani si.. imi place de o fata. E cea mai amuzanta, frumoasa si.. ma rog, poate ce-mi place mie altuia nu i-ar placea. Pentru mine, am ajuns la concluzia ca este fata perfecta.

O plac enorm de mult, cand am inceput sa ii spun ca o plac, mai pe departe.. ca sa nu isi dea seama prea mult, a bagat replica "Noi.. suntem ca fratii" - Am gresit si am facut o fata dintr-asta :>

 

Cum as putea sa o cuceresc? Este in clasa cu mine, ne vedem zi-de-zi. Cum as putea sa ii arat cat de mult o plac. De multe ori ma intreb, ce-si doreste, ce ar vrea sa vada de la mine.

 

Păi urmăreşte-o şi tu, vezi ce

Editat de The_Blake

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e un fel de Don Juan ,mai Negrule! Fata ar putea crede ca e doar un vrajitor.

 

Păi e clar că băiatul o place. Ce mare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fa-i un compliment si dupa aia ignor-o. ^_^

 

De ce as ignora-o? Ar fi cam nepoliticos...

 

@The_Blake: O simpla floare? Esti sigur ca ar fi potrivit? Nu e profa de chimie sau doamna care mi-a facut un serviciu. Totusi am sa incerc cu prima ocazie :) Se apropie Valentine's Day

 

De asemeni, as vrea sa stiu cum s-ar manifesta daca m-ar placea. Daca exista vre-un semn, un cod :> care sa-mi indice o eventuala atractie...

Editat de Zgubi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce as ignora-o? Ar fi cam nepoliticos...

 

@The_Blake: O simpla floare? Esti sigur ca ar fi potrivit? Nu e profa de chimie sau doamna care mi-a facut un serviciu. Totusi am sa incerc cu prima ocazie ^_^ Se apropie Valentine's Day

 

De asemeni, as vrea sa stiu cum s-ar manifesta daca m-ar placea. Daca exista vre-un semn, un cod :> care sa-mi indice o eventuala atractie...

 

 

Asa...Poate ca The_Blake e cam de moda veche..Incearca tu cu o shaorma..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fa-i un compliment si dupa aia ignor-o. :>

cata dreptate ai..... ^_^... Cea mai buna metoda de a intarata o domnisoara asta este! ce sa stie astia tinerii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vorbesti cu o femeie, Negrule! Am pretentia ca stiu cel putin la fel de bine ca tine ce face o EA cand vrea sa cucereasca. :) Si da..si eu cred ca incepem totul cu magie...ca un ajun de sarbatoare..Pacat ca sarbatorile trec...

 

...şi vin.

 

Şi da, ştiu c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×