Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asta e cea mai penibila poveste pe care am auzit-o pana acum. Fara suparare IoanP, dar ori esti prost, ori extrem de credul. Cand vine fostul si o intreaba "ma iubesti pe mine sau pe el?" si ea tace, tu in momentul respectiv trebuia sa pleci si sa ii lasi pe amandoi in pana lor. Ca amandoi au ceva probleme psihice, altfel nu avea cum sa se ajunga la o asa situatie.

 

 

Sincer am dat sa plec, pe el la scos afara iar pe mine ma prins de mana si ma rugat sa raman...chiar numai stiu ce sa cred..adevarul este ca o iubesc prea mult...

Stiu ca este cea mai penibila patanie, dar eu chiar am trait o :pardon::o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ale dracu' pasiuni... Uite eu tocmai imi asum un risc de genul asta... Esti capabil sa dai totul stiind ca poti pierde totul ? Daca da, atunci risca-te, ia-o cu tine !

De fostul ala ii este frica, e genul de fata care se teme sa spuna nu... Teama de a nu fi acceptata, teama de abandon.

Sa fii foarte constient si responsabil de ceea ce faci, asta e ceea ce trebuie sa tii minte !

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cam da

 

pai ce facem? ba ne iubim, ba ne despartim, iar ne iubim, iar ne despartim

ce faci amicule, mergi pe principiul "Ori suntem golani , ori nu mai suntem"? :pardon:

 

Sentimentele sunt greu de stapanit si de condus in batalii din astea...fac vartejuri mari si distrug totul in jurul tau...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincer am dat sa plec, pe el la scos afara iar pe mine ma prins de mana si ma rugat sa raman...chiar numai stiu ce sa cred..adevarul este ca o iubesc prea mult...

Stiu ca este cea mai penibila patanie, dar eu chiar am trait o :pardon::o:

 

Cum a mai zis cineva si mai sus, asta e genul de fata care nu stie zice niciodata nu. Iti zic din experienta proprie. De tipul asta de fete e bine sa stai departe, mai ales daca doresti o relatie de lunga durata. Cand a sunat-o fostul si a chemat-o sa se intalneasca cu el (mai ales ca ea stia ca el e ceva obsedat, altfel nu ar fi intrebat-o daca il mai iubeste), ea trebuia sa ii inchida telefonul si sa nu ii mai raspunda. Si iarasi nu inteleg de ce ai mers tu sa te intalnesti cu fostul ei prieten? Ce treaba ai tu cu el? Sincer, povestea asta mi se pare una cu si despre prosti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum a mai zis cineva si mai sus, asta e genul de fata care nu stie zice niciodata nu. Iti zic din experienta proprie. De tipul asta de fete e bine sa stai departe, mai ales daca doresti o relatie de lunga durata. Cand a sunat-o fostul si a chemat-o sa se intalneasca cu el (mai ales ca ea stia ca el e ceva obsedat, altfel nu ar fi intrebat-o daca il mai iubeste), ea trebuia sa ii inchida telefonul si sa nu ii mai raspunda. Si iarasi nu inteleg de ce ai mers tu sa te intalnesti cu fostul ei prieten? Ce treaba ai tu cu el? Sincer, povestea asta mi se pare una cu si despre prosti.

 

 

El ma sunat sa ne intalnim si eu iam spus sa ma astepte ca am sa vin, dar nu m am dus si am mers la ea acasa unde el a venit. Si i am spus sa il pofteasca inauntru sa lamurim lucrurile ( oricu el oricu mine) accea a fost singura intalnire. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×