Sari la conținut
Forum Roportal
_Undying_

S-a legalizat astrologia, vrajitoria si ghicitoria

Postări Recomandate

Nu dragul meu, privesti gresit problema. In loc sa-ti pierzi timpul pretios gasind metode ingenioase de a face bani din rahat dospit, mai bine ai sustine munca cinstita, ai ajuta amaratii aia de sclavi ai placerilor sa revina la o viata sanatoasa, ti-ai gasi si tu i femeie a ta ca sa nu mai fie nevoie sa platesti altele pt ca nu stii sa traiest in cuplu.

De ce merg oamenii la vrajitoare? Pentru ca au uitat sa fie crestini, au uitat sa-si asume propriul destin si vor sa li-l rezolve altii pe cai usoare.

Dar e mai simplu asa, nu? Daca tot exista, hai s-o incurajam!

 

Sa nu ne referim la mine caci eu sunt sarac, nu am bani nici de curve nici de vrajitoare, nici apetit pentru asa ceva. Sa ne referim la faptul ca prostitutia e legalizata in toate tarile civilizate iar barbatii se duc acolo ca si cand ar curge apa vie din fundul lor. Ti se pare normal ca noi sa legalizam vrajitoria dar prostitutia ba? Sa ne spuna cei care stau in diaspora daca in tarile de adoptie e legala vrajitoria si ghicitoria.

Editat de Far_above_the_clouds

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DOAMNE FERESTE de animale salbatice de oameni !!

 

 

NU ! Asta nu e o solutie. Asa promovezi prostia, iar asta nu e de bine.

Stai linistit, ca le trece si 'pasarica' asta la ai nosti.

Oare cei de dincolo care se apuca sa faca teoria pastelui de aranjare a mobilei in casa..cum naiba se cheama...ce or facut o adevarata industrie din asta, mascand prin design interior...nu tot escroci sunt?

 

Nu se promoveaza nimic daca se impoziteaza.

Dar nici nu-i poti opri.

Sunt care cred in vrajitorii.

Sa creada pana dau cu capu'.

Ca oricum tot asta fac.

Poti sa-i educi si impozitand intre timp..cine zice ca nu poti? :)

 

Ti se pare normal ca noi sa legalizam vrajitoria dar prostitutia ba?

Te vad baiat serios, asa ca te intreb: 'Ce mai e normal pe lumea asta'?

 

:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te vad baiat serios, asa ca te intreb: 'Ce mai e normal pe lumea asta'?

 

Sa se masturbeze fiecare in liniste acasa, si sa depuna banii la banca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa se masturbeze fiecare in liniste acasa, si sa depuna banii la banca.

aham.

n-ai sa vezi, ca nu-i destul de excitant/incitant...pentru multi.

care daca multi vor luxul sa aiba casele lor de toleranta, cluburi de bip bip...etc..sa plateasca pentru acest lux! :lol:

 

Nu de alta, dar si acele cladiri trebuie incalzite iarna si polueaza.. :) ..si ele tre' sa ceara avize de la Electrica ca sa interpuna un nou post de transformare pt alimentare...gen..si ei au nevoie de interventia politiei si spitalului daca se blocheaza unu' in una...etc etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa se stie ca in Romania fetitele nu stau pe strada.

 

Nu am eu bani de abonament la alea, nici sunt in orasul meu.

 

Vezi ce usoara e viata de curva? Asta daca gandeste sanatos. Odata am cunoscut o prostituata care ura barbatii si era agresiva. Intr-un an de zile s-a macinat fizic, i s-a uscat carnea pe oase. Nici clientii n-au mai cautat-o. Se facuse larga cat galeata, ajunsese sa ofere servicii anale (ca era mai stramnta acolo), dar degeaba. Parul i se rarise in cap, slabise foarte mult, si avea o obsesie, sa nu fie penetrata cu degetul.

 

Cred ca vrajitoarele o duc ceva mai bine decat prostituatele, dezavantajul e ca trebuie sa faca un efort intelectual de aburire a clientului.

 

Esti un nesimtit. Ce iti mai face placere sa te dai mare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu cateva intrebari:

 

1. Ce legatura este intre titlul subiectului si ce dezbati tu, de fapt?

 

2. De ce atunci in discutie legalitatea astrologiei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti un nesimtit. Ce iti mai face placere sa te dai mare

 

Urasti barbatii? Nu-ti place sa fi dominata in timpul actului sexual? Cauta-ti un partener la pocaiti, iti recomand baptistii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Una e sa existe prostitutia ilegal, ascunsa si banata de societate si alta e sa fie ridicata la rang de meserie cu acte in regula, sa vezi femei de cariera (prostituate). Oare unde vreti sa ajunga tara asta castigand bani din nenorocirea asta de "meserie"??? Va vindeti sufletul pt placere, confort, lux, ca sa postati pe forum in loc sa munciti.

Aceeasi atitudine o avea si guvernul comunist cu copii handicapati, si nu uita unde s-a ajuns.

Ascunderea si blamarea unui fenomen de catre societate nu duce automat la disparitia lui.

De ce crezi ca prostitutia e legala in multe tari cu nivel de civilizatie peste Romania?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu cateva intrebari:

 

1. Ce legatura este intre titlul subiectului si ce dezbati tu, de fapt?

 

2. De ce atunci in discutie legalitatea astrologiei?

 

Ti se pare normal sa impoziteze vrajitoarele (care iau tarif cu atat mai mare, cu cat disperarea omului e mai mare) iar pe prostituate nu?

Editat de Far_above_the_clouds

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×