Sari la conținut
Forum Roportal
_Undying_

S-a legalizat astrologia, vrajitoria si ghicitoria

Postări Recomandate

Nu mergem la psiholog, mergem la tiganci vrajitoare, care au tarife cel putin cat 3 sedinte de psihoterapie. Nu se impoziteaza inca prostitutia, dar am ajuns sa impozitam vrajile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta vroiam eu sa spun... prostitutia mai lipseste :cry:

 

Uita-te pe www.anuntul.ro la ea cauta el sa vezi cate mii de prostituate la domiciliu sunt in bucuresti, fara nici o impozitare. La mine in oras, nu avem decat cam 100 de prostituate la domiciliul lor. Acum, a mai crescut concurenta si se deplaseaza si la domiciliul clientului, exact cum fac si in bucuresti.

 

Tigancile insa, nu se prostitueaza, pentru ca nu suporta tiganul care le pastoreste. Dar sa excrocheze prostii, asta au voie. E cinstit.

 

profesionistele din orasul meu pot fi vazute pe www.publi24.ro (o filiala a roportal srl)

Editat de Far_above_the_clouds

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uita-te pe www.anuntul.ro la ea cauta el sa vezi cate mii de prostituate la domiciliu sunt in bucuresti, fara nici o impozitare. La mine in oras, nu avem decat cam 100 de prostituate la domiciliul lor. Acum, a mai crescut concurenta si se deplaseaza si la domiciliul clientului, exact cum fac si in bucuresti.

 

Tigancile insa, nu se prostitueaza, pentru ca nu suporta tiganul care le pastoreste. Dar sa excrocheze prostii, asta au voie. E cinstit.

 

profesionistele din orasul meu pot fi vazute pe www.publi24.ro (o filiala a roportal srl)

Hobby-uri pentru disperati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prostitutia este inca in floare pe strazi(ne facem ca nu o vedem,ceea ce nu stim nu ne dauneaza).

 

E de zece ori mai multa la domiciliul inchiriat al prostituatelor. vezi pe anuntul.ro la ea cauta el, sunt mii. Unele se deplaseaza si la domiciliu. Romanul iubeste confortul, sexul in pat, nu pe strada sau in masina. Iar daca nu-i merge casnicia, se cauta de vraji.

 

:cry:

O adevarata nenorocire!

 

Avem si profeti in munti, care strigau in gura mare prin octombrie ca in noiembrie vine al treilea razboi mondial. Eu vad asa, ca 50% dintre romani sunt dusi cu pluta, si asistati social, si 50% lucreaza pe branci ca sa mearga corabia. Si astia din urma, se feresc sa priveasca stirile, care ne demoralizeaza pe toti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E de zece ori mai multa la domiciliul inchiriat al prostituatelor. vezi pe anuntul.ro la ea cauta el, sunt mii. Unele se deplaseaza si la domiciliu. Romanul iubeste confortul, sexul in pat, nu pe strada sau in masina. Iar daca nu-i merge casnicia, se cauta de vraji.

 

 

 

Avem si profeti in munti, care strigau in gura mare prin octombrie ca in noiembrie vine al treilea razboi mondial. Eu vad asa, ca 50% dintre romani sunt dusi cu pluta, si asistati social, si 50% lucreaza pe branci ca sa mearga corabia. Si astia din urma, se feresc sa priveasca stirile, care ne demoralizeaza pe toti.

 

Dar tu de unde stii atat de bine :cry: ? Ce de informatii pretioase culegi :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da chiar ma, cand dispar icoanele alea ca oricum in cativa ani nu o sa mai aiba treaba romanii cu bisericile, probabil o sa ajunga sa se "inchine" la celebritati ca in SUA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×