Sari la conținut
Forum Roportal
_Undying_

S-a legalizat astrologia, vrajitoria si ghicitoria

Postări Recomandate

Nu mergem la psiholog, mergem la tiganci vrajitoare, care au tarife cel putin cat 3 sedinte de psihoterapie. Nu se impoziteaza inca prostitutia, dar am ajuns sa impozitam vrajile.

Si ce ?

Intodeauna am fost de parere ca prostia se plateste . Chiar si sub forma de impozit ... .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De acord,numai ca piticului meu de pe creier i se face rau cand se gandeste ca acele impozite ajung unde ajung.

Ia intreaba'ti piticu' de pe creier, cine ar trebui sa impoziteze taxa pe prostie ?! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi inchipuiam eu la ce esti abonat :lol:

 

Sa se stie ca in Romania fetitele nu stau pe strada.

 

Nu am eu bani de abonament la alea, nici sunt in orasul meu.

 

Vezi ce usoara e viata de curva? Asta daca gandeste sanatos. Odata am cunoscut o prostituata care ura barbatii si era agresiva. Intr-un an de zile s-a macinat fizic, i s-a uscat carnea pe oase. Nici clientii n-au mai cautat-o. Se facuse larga cat galeata, ajunsese sa ofere servicii anale (ca era mai stramnta acolo), dar degeaba. Parul i se rarise in cap, slabise foarte mult, si avea o obsesie, sa nu fie penetrata cu degetul.

 

Cred ca vrajitoarele o duc ceva mai bine decat prostituatele, dezavantajul e ca trebuie sa faca un efort intelectual de aburire a clientului.

Editat de Far_above_the_clouds

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Una e sa existe prostitutia ilegal, ascunsa si banata de societate si alta e sa fie ridicata la rang de meserie cu acte in regula, sa vezi femei de cariera (prostituate). Oare unde vreti sa ajunga tara asta castigand bani din nenorocirea asta de "meserie"??? Va vindeti sufletul pt placere, confort, lux, ca sa postati pe forum in loc sa munciti.

Mergi la munca bai, si lasa bla, bla-ul daca vrei sa-ti mearga bine tie si tarii tale, sa nu mai fie nevoie sa ia bani din vrajeli :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Una e sa existe prostitutia ilegal, ascunsa si banata de societate si alta e sa fie ridicata la rang de meserie cu acte in regula, sa vezi femei de cariera (prostituate). Oare unde vreti sa ajunga tara asta castigand bani din nenorocirea asta de "meserie"??? Va vindeti sufletul pt placere, confort, lux, ca sa postati pe forum in loc sa munciti.

Mergi la munca bai, si lasa bla, bla-ul daca vrei sa-ti mearga bine tie si tarii tale, sa nu mai fie nevoie sa ia bani din vrajeli :lol:

 

Uite asta e o idee buna, sa impoziteze prostituatele pentru ca eu nu muncesc ci postez pe forum.

 

Pe de alta parte, mi se pare nedrept sa impozitezi o amarata de vrajitoare, si sa lasi neimpozitata o curva care castiga si 300 de milioane pe luna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe de alta parte, mi se pare nedrept sa impozitezi o amarata de vrajitoare, si sa lasi neimpozitata o curva care castiga si 300 de milioane pe luna.

Nu dragul meu, privesti gresit problema. In loc sa-ti pierzi timpul pretios gasind metode ingenioase de a face bani din rahat dospit, mai bine ai sustine munca cinstita, ai ajuta amaratii aia de sclavi ai placerilor sa revina la o viata sanatoasa, ti-ai gasi si tu i femeie a ta ca sa nu mai fie nevoie sa platesti altele pt ca nu stii sa traiest in cuplu.

De ce merg oamenii la vrajitoare? Pentru ca au uitat sa fie crestini, au uitat sa-si asume propriul destin si vor sa li-l rezolve altii pe cai usoare.

Dar e mai simplu asa, nu? Daca tot exista, hai s-o incurajam!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu se impoziteaza inca prostitutia, dar am ajuns sa impozitam vrajile.

inca.

 

si asta cu vrajitoriile...ce sa zic, sa se impoziteze!!

Ca reclama oricum isi fac.

De ce nu am impozita escrocii? :lol:

 

Cat despre curcile Europei..sa-mi fie cu pardon..da sa ajung sa am prostituate in vitrina sau sa am cluburi gen 'gaurica ..si o bag la cine nimereste'..tot impozitate si alea..nu mi se pare deloc mai roz bombon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DOAMNE FERESTE de animale salbatice de oameni !!

 

Si ce ?

Intodeauna am fost de parere ca prostia se plateste . Chiar si sub forma de impozit ... .

NU ! Asta nu e o solutie. Asa promovezi prostia, iar asta nu e de bine. Mai bine s-ar investi in educarea oamenilor, nu sa ii lasi la judecati de animale si pe urma sa profiti de pe urma lor. Profiti acum, dar nu e o investitie buna pe termen lung. Pe urma tot tu te intrebi de ce ti-au spart unii casa sau te-au atacat pe strada.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×