Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

va salut.

am 20 ani si iubesc o femeie maritata.ea are 25 ani,are un baiatel de 3 ani si e sotia unui bun prieten.

sotul ei are 32 ani.sunt casatoriti de 5 ani.

eu sunt indragostit de mai mult timp de ea,cam din septembrie.suntem foarte buni prieteni,atat cu ea cat si cu sotul ei.

ma duc la el ca la un frate,si el la mine la fel chiar daca sunt 12 ani intre noi.suntem vecini.

cu ea ma inteleg bine.ne dadeam mesaje,ne sunam,glumneam cu ea in privinta sotului ei.

intr-o seara,pe 7 decembrie,sotul ei vine la mine sa vedem un film.imi dadeam mesaje cu ea.am plecat de langa el si am sunat-o.a zis sa ma duc la ea.si asa am facut.pe el l-am lasat la mine la film si eu am plecat la ea,cam 200 m pana acolo(stau la tara).am ajuns la ea,am vorbit,stateam in pat langa ea si dintr-o data am sarutat-o.si m-a sarutat si ea.s-a cam speriat.i-am zis ca nu va afla sotul ei,ca ramane intre noi.in drum spre casa m-a sunat,mi-a zis ca cel mai rau e ca i-a placut.

in prima saptamana,desi zilnic am sarutat-o,o zii ne intelegeam bine,alta zii spunea ca nu e bine ce facem.

pana la urma i-a spus sotului ei.dar i-a spus doar ca i-am facut avansuri,ca i-am spus ca tin la ea.

m-am simtit injosit,umilit.el nu s-a suparat,a zis ca am avut ceva nebunie in cap.

am continuat sa vorbesc cu ea.

ne-am intalnit intr-un local mai retras in pitesti unde am stat doua ore jumate cu ea.ne-am sarutat si ne-am imbratisat in tot acest timp.sotul ei o trateaza cu raceala,ii cam vorbeste urat.mi-a zis ca nu a sarutat-o in 5 ani el cat am sarutat-o eu in doua ore.poate asta vrea de la mine,afectiune pt ca acasa nu prea are cine sa ii arate.

ei ii e frica sa nu afle el,se teme pt ca eu sunt mai mic cu 5 ani decat ea si poate o zic vreodata.

e schimbatoare.o zii imi zice ca mai vrea sa mergem sa stam singuri,a doua zii imi da mesaj sa ies din viata ei,apoi tot ea ma suna,imi da bip cu ascuns(asa ne dam noi)

mi-a zis ca tne foarte mult la mine,ca sunt o persoana foarte importanta in viata ei.

nu stiu ce sa fac.

eu o iubesc,as vrea sa continuam,dar nu stiu ce simte ea.

daca o zii imi zice ca ar vrea sa ne sarutam ca nebunii si alta zii imi zice ca regreta tot ce a fsot pana acu.

de ce zice asa?

e speritata?

ce sa fac.

dati-va si voi cu parerea.

multumesc!

Editat de TZEPU

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt indragostit de mai mult timp de ea,cam din septembrie.

 

o gramada de timp :pardon:

 

 

Copile, te-ai bagat in ceva mai mare decat poti duce. Las-o in plata domnului, ca o sa te nenoroceasca. Are familie, are copil mic, tu ce cauti in peisaj? Vrei s-o desparti de barbat?

A avut tupeul nesimtit sa se "confeseze" la barba'su si te-a bagat tot pe tine la inaintare, nu-ti spune nimic lucrul asta?

Nu te iubeste, nu vrea sa ramana cu tine pentru tot restul vietii, e doar intr-o perioada critica, pentru ca probabil are nevoie de atentie si dupa nasterea copilului vrea sa isi confirme ca mai e atragatoare.

 

La 20 de ani ai atatea fete in jurul tau, cum te-ai gandit tu sa iti inseli cel mai bun prieten? Poti tu sa te mai consideri cel mai bun prieten?

Eu in locul tau mi-as trage un sut in cur si un pumn in gura si nu m-as mai intalni cu oamenii aia pana cand nu mi-ar trece nebuneala.

 

P.S. Stai asa, ca am recitit titlul topicului. Deci sa-ti explic. N-O IUBESTI. Stiu eu sigur. Da-ti cu niste apa pe fata si trezeste-te.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu Amarena....nu o iubesti, doar esti atras probabil de situatia asta imposibila in care va aflati!

Lasa-i in pace, nu trebuie sa te bagi..gaseste-ti o tipa ok si gata ca ai doar 20 de anisori... Ea este o femeie cu mai multe fete si care va cadea in picioare la finalul acestei povesti si doar tu vei suferi!

Hai, fa ceea ce trebuie..ganduri limpezi iti urez!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e din Pitesti. A zis.

a zis ca s-au intalnit acolo.poa sa fie si din papua noua guinee.

suna a poveste ardeleneasca oricum.adica ala,in loc sa le rupa capatanile a luat totul in gluma.macar ala trebuie sa fie ardelean.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a zis ca s-au intalnit acolo.poa sa fie si din papua noua guinee.

suna a poveste ardeleneasca oricum.adica ala,in loc sa le rupa capatanile a luat totul in gluma.macar ala trebuie sa fie ardelean.

sau din burchina faso.

 

 

da poate ca si ala are pe cineva, si-i normal sa fie indiferent.

 

oricum, tantea se joaca cu el ca pisica cu soarecele. il cauta, il hartuieste si daca barbata-su ia treaba-n serioa, o s-o faca pe victima, la fel ca prima data.

 

io zic ca vor continua. si ca se vor iubi hapily ever after.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce sa fac.

dati-va si voi cu parerea.

multumesc!

Eu zic sa'ti bagi scula in pantaloni si sa'ti folosesti creierul . Te'ai gandit vreodata la consecinte ? Daca nu, e timpul s'o faci .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×