Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

mai sunt si coencidente...desi nu ne este usor sa credem in ele si e mai lesne sa alegem ''visele''

visul implica somnul,

premonitia, nu neaparat

nu e prima data , problema e ca nu stiu cum sa le interpretez pentru a preveni anumite chestii

dormeam, deci a fost un vis

chiar ..imediat dupa operatie,cand era "cu doua picioare dincolo" am visat ca pluteste si tot intinde mana si eu ma tot straduiam sa-l prind de mana dar tot aluneca , la un momendat am reusit sa-l prind in brate si sa-l tin ..m-am ridicat din pat si am fugit la spital si am aflat ca a facut febra si e in stare foarte grava

Editat de s_s_s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e prima data , problema e ca nu stiu cum sa le interpretez pentru a preveni anumite chestii

dormeam, deci a fost un vis

poate incercam sa le deslusim pe messenger!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate incercam sa le deslusim pe messenger!

te pricepi ??

te anunt ca o sa ai multa bataie de cap cu visele mele :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am cosmaruri aproape in fiecare noapte,dar a inceput sa imi placa :blink:

cel mai tare e cand constientizez ca visez si fac ce vreau cu visele mele..o data se facea ca eram intr-o apa tulbure si ca venea o balena dupa mine sa ma manance..mi-am dat seama ca visez si am intrat in gura ei..simpatice balenele astea :tease: :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as zice DA

dar sa nu stricam topicul copilei asteia

pai nu-l stricam ..de vise e vorba , nu ? apoi ca au sau nu metrou in ele e alta problema

in fine ..hai sa ne mutam pe messenger , dar maine ,azi sunt prea obosita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea cred ca se poate scapa de cosmaruri. Eu nu reusesc sa scap de cosmaruri decat daca incerc sa stau treaza, si nici atunci nu reusesc sa scap de ele pentru mult timp, pentru ca adorm la loc si iar visez cosmarul.

Am avut si eu vise asemanatoare cu metroul, de exemplu in unul din vise eram in metrou si am vazut ca langa mine statea un barbat care avea niste dinamita in mana, mi-am dat seama de intentiile lui si am incercat sa vad cum ma puteam da jos din metrou. Metroul apoi s-a transformat in tren si am sarit din el. In alte vise se oprea metroul in tunel si o luam noi pasagerii frumusel pe jos prin tunel ca sa ajungem in statie.

Editat de Sarah N....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu va dau sansa sa visati frumos si voi visati metrouri? :D

 

Da, pentru ca nu depinde de tine, desi ai niste intentii foarte bune, ci de inconstientul nostru. El ne da visele alea cu metrouri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, pentru ca nu depinde de tine, desi ai niste intentii foarte bune, ci de inconstientul nostru. El ne da visele alea cu metrouri.

 

inconstientul vostru vine din grila planetara. si in 2105 este schimbata complet.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×