Sari la conținut
Forum Roportal
Danutz2122

schimbare de piese

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o nelamurire cu placa de baza,am avut una gigabate iar acum am una msi shi nu shtiu dak era mai bn inainte sau nu.sa spun cum a fost.am dus calc la un service sa imi vanda unitatea shi cand m-am dus sa vad dak s-a vandut .. surpriza .. ba stai ca nu o am ...ba stai ca vine acum ...dar el o dezmembrase shi nu vroia sa mai imi dea nimik pe ea...adik sa imi dea o tzeapa ... shi acum cica mi-a facut-o la fel ,el zice ca mai buna,dar nu sunt asa sigur din moment ce in loc de placa 5+1 mi-a pus una simpla cu 3 ,placa nu mai e gigabate e msi shi imi merge shi mai greu ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce procesor/placa/memorii ai avut inainte? Ti-a facut fisa de intrare in service? Nu e vorba de MSI vs Gigabyte aici, probabil e vorba de vechi vs mai vechi... sau ceva de genul asta. Daca ai mers "pe incredere," ghinion. La faze de genul asta, in Romania... mai ales cind tu se pare ca habar n-ai ce e cu calculatorul ala al tau (fara intentia de a jigni, in caz ca te consideri jignit, imi cer de pe acum scuze), se poate spune ca ti-ai facut-o cu mina ta. :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×